2733
2739

دوماه پیش روز ۲۹ و ۲۸ سیکلم پری میشدم.امروز روز ۳۰ بودم. پری نشدم. سر شب بی بی چک زدم،منفی شد. یعنی دیگه باردار نیستم؟؟؟  قبلا اگ میخاستم دیر پری بشم با درد بود ولی خوتریزی با تاخیر بود. ولی اللن نه.خواهشا تجربیتاتون رو بگبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من  وقتی پسرمو باردار بودم بی بی چک منفی شد ولی هیچ علائم از بارداری نداشتم پری هم نشدم  ...

عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم رابطه بدون دخول داشتیم و ببخشید که صریحا حرف میزنم چون فکرم مشغوله مجبورم همه چیزو بگم

خود آب همسرم با من تماسی نداشت فقط از  پیش آب مطمئن نیستم که ممکنه با واژنم تماس پیدا کرده باشه تو اون رابطه، خیلی ترسیدم که نکنه باردار بشم

چند روز بعدش پریود شدم ده اسفند، و ماه بعد پونزده فروردینم پریود شدم که دقیقا یادمه پنج روز خونریزی مثل بقیه پریودام بود

ولی الان هم توهم بارداری از سرم بیرون نرفته هنوز گاهی میترسم فک میکنم شکمم سفته یا توهمای اینجوری.

توی نی نی سایت بعضیا نوشتن ما تو بارداری پریود میشدیم‌ تا چند ماه ، اینا واقعیه؟ خیلی ترسیدم

امکان بارداری با دوبار پریود نیست درسته؟

ببخشید که سوالم طولانی شد

2738
عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم را ...

والا عزیزم من تو بارداری اصلا پریود نشدم 

اینجام بعضیا فقط میخوان یه چیزی بگن 

مثلا وقتی باردار بودی ک دیگه ۱۵ فروردین دوباره پریود نمیشدی 

چون پریود تو بارداری قطع میشه کلا 

تا کی بی بی چکتون منفی بود؟ چند روز بعد از موعدتون هاله انداخت یا مثبت شد؟

معمولا بعد دوهفته بی بی چک نشون میده ولی از من نشون نداد و منفی شد 

یعنی یکماه بعد موعود رفتم دکتر فک کردم مشکلی واسم پیش اومده ک پری نمیشم ازم آزمایش گرفت مثبت شد