2737
2734

نمیشه هیچوقت اون بهم پیام نداده همش من هیچوقت اون نازکشی نکرده همش من کردم خسته شدم خسته شدم توان ندارم نمیتونم هر بار پیام نمی‌ده من بهش پیام میدم شروع کنندم چیکنم چیکنم صبر و تمرین کنم چیکنم خستم کرده این اخلاق دلم میخاد بکنمش بندازم دور این رابطهو حس وابستگی نمیزاره

کمبود اعتماد به نفس لطفا راهکاری میدونید بهم معرفی کنید ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کتاب زنان زیرکو خوندی؟مجردی؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

از همین الان شروع کن اولش سخته ولی تحمل کن و دیگه پیام نده باور کن اینجوری خواستنی تر هم میشی به چشمم  اون آدم از کسایی ک بهش توجه نمیکنن خوشش میاد چون یاد مامانش میوفته 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2738