2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی رو بذار کنار برو بخون

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728

برنامه ریزی کن .

درس ها تو الویت بندی کن .

موفق باشی 🌿

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋

گوشیو بزا کنار 

و اینکه همه جای کتابو بخون

هیچ سوالی رو هم تو ازمون خالی نزار حتی شده چرت و پرت بنویس ولی نزار خالی بمونه تست ها رو اگه ندونستی شانسی بزن نمره منفی نداره ک نهایی یادتت نره اینوو خیلی ب درد من خورد گفتم ب تو هم بگم

موفق باشی

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2740
من یازدهمم :) موفق باشید 👏🔥 

شما هم تازه میخوای شروع کنی؟

من خیلی کم کاری کردم امسال سال اولم بود اتفاقاتی که توی خونه افتاد مدرسه ادمای بدی که زود نشناختمشون خیلی باعث شد از همه چی عقب بیفتم و پشیمون بشم ولی نمیخوام جا بزنم میخوام از فردا تموم تلاشمو بگنم🙂

ممنونم مهربونم بنظرت میتونم از پسش بربیام؟خیلی استرس دارم:)))

اره بابا چرا نتونی اسونه

اگه دقیق بخونی کل کتابو میتونی 

منم انسانی بودم معدل دیپلمم 19 و خورده ایی اومد:)

تو هم حتمااا میتونی

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
ممنونم مهربونم بنظرت میتونم از پسش بربیام؟خیلی استرس دارم:)))

ب نظرم اروم باش استرس فقط باعث میشه هول شی

هیچی نمیشه اینم مثل همه امتحانا میگذره 

موفق باشییی

2706