2737
2739

؟

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حرف اینجا باد هواست 

کاش اینجا میگفتن

یکی گف که انتظارشو نداشتم

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         
2740

من باشم میگم دلیلی نمی‌بینم به تویی که رابطه پدر و مادرت شک برانگیز بوده ثابت کنم اصالتم چقدره 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ادم از شخصیت و رفتارش معلومه اصالت داره ی جن‌ده خیابونی هم وگرنه از یه جا اومده

😂😂🙌

اول ماتحتمومیکنم بش بعدمیگم اره خب حق داری بالاخره شمااصالتتون خیلی قوی ومعروفین به باوفابودن ودماغ قوی داشتن ازتم انتظارندارم اصالت منودرک کنی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
انگشت وسطمو بهش نشون میدم

ادم دلش خنک میشع واقعا😂

2706