2752
2734

؟

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حرف اینجا باد هواست 

کاش اینجا میگفتن

یکی گف که انتظارشو نداشتم

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         

من باشم میگم دلیلی نمی‌بینم به تویی که رابطه پدر و مادرت شک برانگیز بوده ثابت کنم اصالتم چقدره 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ادم از شخصیت و رفتارش معلومه اصالت داره ی جن‌ده خیابونی هم وگرنه از یه جا اومده

😂😂🙌

اول ماتحتمومیکنم بش بعدمیگم اره خب حق داری بالاخره شمااصالتتون خیلی قوی ومعروفین به باوفابودن ودماغ قوی داشتن ازتم انتظارندارم اصالت منودرک کنی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست
انگشت وسطمو بهش نشون میدم

ادم دلش خنک میشع واقعا😂

2706