2752
2734
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9409 بازدید | 291 پست
روشن فکری فحش نیستا ادمی که شاغل و در جامعه هست طبعا شماره تماس هم داره 

والا ماهم شاغلیم اطرافیانمون شاغلن ولی هیچوقت بامرد متاهل اینجوری صمیمی نیستیم از کتک زدن رنش بگه تازه این ب کنار فحش بده 

من ندیدم  در هر صورت والا خراب کردن شخصیت زنش پیش غریبه خیلی زشته نمیدونم شاید شماام بهم بگید ...

نه من نمیگم افکارتون پوسیده است 

میگم فحش دادن و تهمت زدن کار درستی نیست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مراقب حرف زدنت باش نه خیانتی تو زندگی ماشکل گرفته نه شوهرامون بی غیرته .

پس لطفا به افکار دیگران توهین نکن 

چون اصلاااا نظرم با نظر شما مطابقت نداره و این یه چیز کاملا عادیه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
از کجا میفهمی طرف جنبه داره یعنی میرن دوست میشی با وجود متاهل بودن تا ببینن طرف جنبه داره یان😳

پناه بر خدا

من تا حالا با هیچ مردی جز همسرم صحبت نکردم ولی خب اگ کسی رو ببینم دوست آقا داره و خانمش هم مشکلی نداره هم قضاوت نمیکنم چون صدرصد طرز فکرا متفاوته

به من که توهینی نکرد دعواشونم اولین بار بوده خب چند ساله میشناسمش نزدیک شش ساله خیلی اروم و مهربو ...

اینکه به شما گفته خفه شو زنگ خطر بزرگیه.  شایییید اولین باره کتک می زنه اما احتمالا فحاش است و  با زبون نیش می زنه که کم چیزی نیست.  

منطق زنان اینجا:

بعد تاهل مرد دیگه نباید با پشه ماده هم سلام علیک کنه!

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
بهترین کاری که میتونی در حقشون بکنی اینه که هیچوقت به روی خانومش نیاری که همچین چیزی شنیدی و اصلا هم ...

نههه اصلا همچین کاری نمیکنم

اونم بی عقله که به من گفته

نه من نمیگم افکارتون پوسیده است  میگم فحش دادن و تهمت زدن کار درستی نیست

بله حق با شماست اپرا جان

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
خفه شو رو که شوخی کرد ولی اره خیلی بیشعوره دارم فکر میکنم اگر شوهرم یه وقت کتکم زد چی😢😢 اول اون ...

یه چیزی بپرسم اگر این اتفاق برای خودتون می افتاد و همسرتون با همکار خانومشون اینو مطرح میکردن چه حسی داشتین؟

گارد نگیرید صرفا میخام از دید یه خانوم متاهل بدونم چون خودم مجردم میخام بدونم چه حسی اون لحظه وقتی بفهمین ممکنه بهتون دست بده

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
میدونم خواهر..شماره هم عیبی نداره داشته باشن شاید نیازشون باشه حرفی نیست ولی چرا بجا اینکه به این خا ...

حق با شماست 

ولی چرا همینا رو با زبان خوش نگیم

چرا فکر نکنیم مشکل و عنوان تاپیک استارتر چیه

در مورد این مسائل هم من شخصا میل ندارم مسایل زندگی ام رو اگر اینجور باشه خواهر یا مادر همسرم بدونن چون نسبت خونی باعث سوگیری در قضاوت میشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
وای شماهایی که گیر دادین به ارتباطشون هیچکدوم شاغل نیستین این چه طرز فکر مسخره ایی که دارین لزوما هر ...

وای دقیقا

اصلا اعصابم خورد شد

من یه چیز دیگه پرسیدم ملت اومدن دارن راجب یه چیز دیگه نظر میدن

نمیدونم کجا بزرگ شدن که این چیزا رو اینجوری میدونن

شما دیگه افکارت خیلی پوسیده و قدیمیه ..دو طرف اگه ظرفیت داشته باشن میشن مثل دوست ..والا هر ارتباطی ن ...

چرا اتفاقا اگه تو این جامعه زندگی کرده باشی میفهمی هر رابطه ای آخرش به خیانت ختم میشه 

ختم هم نشه باید بفهمی ،،،دعواها و مشکلات زناشویی باید تو چارچوب خونه بمونه ،،،،،،حتی به خانواده ها هم نباید بگی چه برسه به زن غریبه !!!

بری زنت رو کوچیک کنی و دل بدی و قلوه بگیری که مثلا دزد و دل کردی !!

میدونی در ارتباط با جنس مخالف ادم باید حواس جمع تر باشه ولی درست نیست انگ بزنیم نمیشه جامعه رو به ...

منم باهاتون موافقم میگم باوجودیکه جز شوهرم با هیچ مرد متاهلی در تماس نیستم ولی اینکار رو هم بد نمیدونم چون خیلی دیدم دوستیای سالمی دارند

2706