2733
2734
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9394 بازدید | 291 پست
چندبار اینو توضیح دادم همیشه وقتی میشکلی پیش میومد از من کمک میخوان بچه ها حتی بهم میگفتن مادر یتیم ...

زن که این چیزا از دلش بیرون نمیره

طلا بخره گل بخره.‌بگه غلط کردم.‌زودتر هم بره خونه.دیگه هم دستش رو شل نکنه زورگو

دآره میگ بهش فحش دادم ببین چقدر باهاش راحته!! همکارن ولی تو محل کار. یا تماس راجب کار. لزومی ندار ...

شما دیگه افکارت خیلی پوسیده و قدیمیه ..دو طرف اگه ظرفیت داشته باشن میشن مثل دوست ..والا هر ارتباطی نه خیانته نه تهش میشه رابطه جنسی ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اقا هستن ما یه اکیپیم که سالهاست همو میشناسیم از دانشگاه با هم پروژه داشتیم و الانم یه جا کار م ...

اولین کاری که میکنی بگو شاید زنت راضی نباشه من به عنوان یه غریبه بدونم که کتک خورده نه تنها تو بگو مشکلات شونو با هیچ کس در میون نزاره شاید تو آدم خوبی باشی بعدا به روشون نیاری ولی اگر آدم بد ذاتی به پستش بخوره همین دعوا رو به طلاق میکشونه

بعدم یه مرد واقعا متوجه نمیشه وقتی اینکارو کرده باید چیکار کنه تا از دل همسرش دربیاره؟من قانع نشدم اینکه به شما زنگ زده بابت این موضوع مشورت بگیره خصوصا اینکه شما تو زندگیشون نیستی که بدونی همسرش ممکنه از چه راهی ببخشتش علایق و سلایق شو نمیدونی شما

فقط بهش بگو بره به پاش بیوفته چون مردی که آه زن و بچش دنبالش باشه به هیچ وجه عاقبت خوبی در انتظارش نیست...

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن•-•._اینو میزارم بیااینجاکیمیا_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
بله اقا هستن ما یه اکیپیم که سالهاست همو میشناسیم از دانشگاه با هم پروژه داشتیم و الانم یه جا کار م ...

پشکل

ببخشید نباید میخندیدم

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
2731
بگو گل و شیرینی بگیره بره علط کردن که دیگ تکرار نمیشه بار اول و آخرش بوده

من بهش گفتم برو جلوی زنت وایسا بگو تا میتونه کتکت بزنه اینجوری برابر میشین 

البته بعد از اینکه کلی کادو و اینا واسش خریدی

بنظر من شما رابطه آت رو اگه باهاش تموم کنی ،،،،،،یکی از مشکلات اون خانوم کم میشه !!

اینو جدی میگم ،،،،،هیچ زنی راضی نیست 

چرا باید با همکار آقا اینقد صمیمی باشی که بیاد چیزای خصوصی زناشویی رو به شما بگه و درد و دل کنه !!!

اگه شوهر من بود یه لگد میزدم پشتش میگفتم همون برو پیش همکار خانومت باهم درد و دل کنید 

متاسفانه همه چیز این جامعه قاطی شده اون روشن فکری ک بعضیا ازش صحبت میکنن این نیست بنظرم تعامل اجتماع ...

من درک نمیکنم چرا به استارتر توهین میکنن

مگه نمیشه با زبان خوش حرف زد 

حتی میگن دعواشون تقصیر استارتر بوده

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
شما دیگه افکارت خیلی پوسیده و قدیمیه ..دو طرف اگه ظرفیت داشته باشن میشن مثل دوست ..والا هر ارتباطی ن ...

خب خداروشکر افکارمون پوسیده هست ی سری کارا نمیکنیم 

تاپیک بغلی دختره یاد میداد تو پوستی رابطه جنسی خوبه اخرش گفت شما افکارتون پوسیده هست 

همه گفتن خداروشکر🤲

منم همینو بهش گفتم گفت میدونم خفه شو راه حل بده از دلش دربیارم

بشماگفت خفه شو؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
شما دیگه افکارت خیلی پوسیده و قدیمیه ..دو طرف اگه ظرفیت داشته باشن میشن مثل دوست ..والا هر ارتباطی ن ...

اصلا موافق نیستم با حرفتون

شما فقط یه چیزی یاد گرفتین که بگین افکار پوسیده و طرز فکر داغون و ...‌

عزیزم تو خودت خانمی. دوس داری همسرت با یه زن دیگ در ارتباط باشه و وقتی کتک خوردی بره به اون بگه؟

قطعا نههههه هیچکس دوس نداره 

پس چیزی ک برای خودت نمی‌پسندی برای دیگران هم نپسند و ادای آدمای منطقی و خیلی چیز فهم رو در نیار 

از نظر من هر نوع ارتباطی ک پنهانی باشه و باعث خراب شدن شخصیت دیگران بشه خیانت و بیشخصیتی محسوب میشه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ارجاع بده روانشناس.  چون به شما هم توهین کرد فهمیدم.... احتمالا اولین بارش هم نیست.  

به من که توهینی نکرد

دعواشونم اولین بار بوده

خب چند ساله میشناسمش نزدیک شش ساله

خیلی اروم و مهربونه

من درک نمیکنم چرا به استارتر توهین میکنن مگه نمیشه با زبان خوش حرف زد  حتی میگن دعواشون تقصیر ...

چون معنی روشن فکری رو اشتباه فهمیدن

اگه زن و مرد مث دوست باشن چ اشکالی داره 

ولی متاسفانه چون بعصیا جنبه همچین دوستیای سالمی رو ندارند دید خوبی نسبت ب این قضیه ندارن

2706