2733
2734

خیلی حالم گرفته شد همه حالشون افتضضضضاح بود همه مشکی پوشیدن منم ب احترامشون پوشیدم شوهرم هم همینطور

۱۸ سالش بود خیلی فاجعه بدی بود و یهویی 

ولی الان چهلمشم گذشت و کسی ب من نگفت لباس سیاهتو در بیار 

تو خونه خودم و خونه بابام و فامیلام رنگی میپوشم ولی وقتی میرم اقوام شوهرم و خونه باباش مشکی میپوشم 

ولی من کلی لباس خوشکل رنگی و روووشن آماده کرده بودم برا بعد عروسیم ک بپوشم 

کلا خیلی حس بدیه،، چیکارکنم بیشتر احساس عروس بودن بکنم،، دلم ی تغییر میخواد ،، نمیدونم واقعاً..

مگه صاحب عذا بودی که کسی سیاهتو دربیاره؟

خودت دیگه نپوش .

نه که یهویی با رنگ جیغ شروع کنی، ولی معمولی بپوش

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خودشونم لباس سیاهشونو در نیاوردن؟ما چهلم بعد از مراسم میریم خونه ی طرف براش هدیه میبریم و لباسای سیا ...

ن درنمیارن تک فرزند بود و جووون و مرگش یهویی بود ،، ب این زودیا درنمیارن ،، مادرش ک میگه میخوام همه لباس رنگیامو پاره کنم

طرف عروس جون فامیل فوت کرده انتظار داری بیان بهت بگن لباس رنگی بپوش حرفی ندارم 

آره خب من تازه عروسم اصلا لزومی نبود مشکی بپوشم ولی ب احترامشون پوشیدم ولی بعد چهلم دیگه باید یکی ازشون یا مادرشوهرم میگف نپوش دیگع 

آره خب من تازه عروسم اصلا لزومی نبود مشکی بپوشم ولی ب احترامشون پوشیدم ولی بعد چهلم دیگه باید یکی از ...

نه شما باید لباس بگیرید مادرشوهرتو وشوهرتو از مشکی دربیاری

شما اولویت نیستی

2706