2752
2734
عنوان

شوهرم نمیبره وسیله مادرشو پس بده عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 115 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چيزايي ك ميگي راستع؟

زني ك ١٠٠ تومن نداره يك ساك بگيره

شوهرش ك ميگه ندارم

مادرشوهرش ك چهدساله ميگه بيار  و عروسش نميبره پس بده.

مگه ميشه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
😂😂😂😂😂😂خدانکشتت چه فشااااااری بخوره مادرشوهره  باید بره ساک جدید بخره 😂😂😂 از شوهر اس ...

اون چون با من لج کرده نمی‌خواست ببره وگرنه اون مشکلی با مادرش نداره

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
کارتون از کجا بیارم 

وای چقدر سخت میگیری عزیزم صبح  برو از سوپرمارکت بخر دو تا خبلی بشه ۱۰ هزلر تومن سخت نگیر فقط اعصاب خودت بهم میزیزه واست چمدون میخره یه بار رفتین بیرون پول داشتین اروم بودین بگو برات بخره

اونو شوهرم آورده بود گفت مادرم داد بما اره خرید عروسی چون با پدر داماده بابای منم برای اون خرید میکر ...

درسته خانم ولی بعضی چیزا نیاز شما و شوهرتون هستش و شما باید بگین باشخ یا نه خانم ولی بازم باید شوهرتون همون جا به پدرش میگفت که وجود چمدون تو خونه مشترک لازمه و ضمنا ساک خونه پدری شو هم قبول نمی‌کرد 

چيزايي ك ميگي راستع؟ زني ك ١٠٠ تومن نداره يك ساك بگيره شوهرش ك ميگه ندارم مادرشوهرش ك چهدساله ميگ ...

نه هر سری می‌گفت اون ساک من بیار پس بده میرم شهرستان ساک کوچیک می‌خوام منم حرصم دراومد چون من بیشتر از به ساک براش خوبی کردم چندروز پیش بردمش بیرون ۶۰۰تومن فقط براش لباس خونه خریدم یه ساک چیه هی میخواست گدا صفت 

دو تا ساک بگیر

یکی برای خودت 

یکی هم برای مادرشوهرت

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
درسته خانم ولی بعضی چیزا نیاز شما و شوهرتون هستش و شما باید بگین باشخ یا نه خانم ولی بازم باید شوهرت ...

شوهرم خودش نزاشت گفت پدرم گناه داره اما هی می‌گفت باابای تو برای من کت شلوار مارک بخره 

اینو چندبار ک تنبیه کردی ب کارای زنانه و یا خانه داری،حالیش میشه 

با کارای زنانه منظورمه 

اینک تو خونه وظیفه پخت و پز دهری وقتی پول نمیده وقتی وظیفه داره توام میتونی انجام ندی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
دو تا ساک بگیر یکی برای خودت  یکی هم برای مادرشوهرت

دیگه براش چیزی نمی‌گیرم خجالت نمی‌کشه من یک هفته پیش بردم برای خانوم ۶۰۰تومن لباس خونه خریدم باید خجالت می‌کشید بخاطر یه ساک کهنه زنگ میزد

2706