2752
2734
عنوان

شوهرم نمیبره وسیله مادرشو پس بده عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 115 پست
اونو شوهرم آورده بود گفت مادرم داد بما اره خرید عروسی چون با پدر داماده بابای منم برای اون خرید میکر ...

خرید عروسی دو طرفه است 

عروس یه چمدون میگیره وسایل داماد رو که براش خریده توش میگذاره

داماد هم یکی میگیره برا عروس 

پس شما هم برا اون نخریدید دیگه 

با کارای زنانه منظورمه  اینک تو خونه وظیفه پخت و پز دهری وقتی پول نمیده وقتی وظیفه داره توام م ...

لوازم پخت پز می‌خره اما برای همچین چیزی خسیسی میکنخ

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه براش چیزی نمی‌گیرم خجالت نمی‌کشه من یک هفته پیش بردم برای خانوم ۶۰۰تومن لباس خونه خریدم باید خج ...

یه ساک حتما براش بگیر

و دیگه براش چیزی نخر

چرا بردی براش لباس خونگی خریدی؟ 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
نه هر سری می‌گفت اون ساک من بیار پس بده میرم شهرستان ساک کوچیک می‌خوام منم حرصم دراومد چون من بیشتر ...

شمام گدا بازي دراودي

ساكشو پس ميدادي

٦٠٠ براي خودت ساك ميخريدي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
خرید عروسی دو طرفه است  عروس یه چمدون میگیره وسایل داماد رو که براش خریده توش میگذاره داماد ه ...

ما خواستیم بگیریم گفت نه نمی‌خواد من راضی نیستم پدرم بخره حتی مادرم گفت بریم یک حوله شما برای دختر من یک حوله چمدان برای پسر شما بگیرم قبول نکردن مامانم گفت پس منم نمیخرم

دیگه براش چیزی نمی‌گیرم خجالت نمی‌کشه من یک هفته پیش بردم برای خانوم ۶۰۰تومن لباس خونه خریدم باید خج ...

ناراحت نشیا ولی تو خودتو داری واسه همین ساک کهنه میکشی 

خییییلی بزرگش کرده مسئله رو واقعا خنده داره وقتی اروم شدی دوباره کامنتاتو بخون به خدا خندت میگیره

نه هر سری می‌گفت اون ساک من بیار پس بده میرم شهرستان ساک کوچیک می‌خوام منم حرصم دراومد چون من بیشتر ...

خب اون ششصد ساک برای خودت میخرید! 

چه حرفت عجیبه 

ششصد پول براش خرج کردی ولی میگی پول ندارم ساک بخرم 

چراازهمون اول به حرف مادرشوهر گدا صفتت گوش کردی و سر خرید عقدت چمدون بر نداشتی!!؟بده ساکو برادر شوهرت ببره،اون که اخلاقش اینطوریه و آبرو ریزی میکنه دیگه ازش چیزی نگیر..بزا جمع کنه ببره سر قبرش بزاره

یه ساک حتما براش بگیر و دیگه براش چیزی نخر چرا بردی براش لباس خونگی خریدی؟ 

مادرش مرده بود گفتم بخرم سیاهش در بیاره حتی سواستفاده کرد من رفتم از پلاسکو ها ظرف غذا بگیرم اون سفره برداشت سفره اونم حساب کردم اما یادمه یکبار با مادرشوهرم رفتیم بیرون پیرهن بخریم گفت تو با کارت خودت حساب کن منم با کارت خودم گفتم میخواستم حساب کنم میترسید پول پیرهنم بندازم گردن اون

تو عوض ۶۰۰تومن ۳۰۰میدادی برا خودت ساک  میگی پول نداری چطور ۶۰۰دادی؟

با عیدی هام خریدم شهرستان رفته بودم عیدی جمع کرده بودم با اونا خریدم ۲ونیم میلیون اندازه ۳تومن جمع کرده بودم یک میلیونش شوهرم ادکلن خرید بقیش هم خرج مادرش شد یکم هم برای خونمون ظرف پلاستیکی خریدم 

2706