2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
جفتش‌چاره نداره مگ اینک چاق بشی

ی مدت خیلی خوب شدم لعنت ب چشم مردم از بس همه گفتن چ خوب شدی هرکی دید گف چه لپای خوشگلی. باورت میشه یهوو عین جنازه شدم

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
2738

خواهر شوهر من جوانه گندم خورد خیلی خوب شد صورتش

امان از سکوت ، و خستگی های ممتد ‌امان از حرفای ناگفته شده و بغض سنگین گیرکرده یِ گلو امان از قلب شکسته ، و قلب دردهای ِ نصف شب امان از پریشانی های همیشگی و چشمهای قرمز شده از اشک امان از کاش های بی پایان و امان از چراهای هر روز امان از حسرت دلخوشی های کوچیک امان از روح های ِ مرده و جسم های ِ خسته امان از گریه های بعد از خنده !"
ی مدت خیلی خوب شدم لعنت ب چشم مردم از بس همه گفتن چ خوب شدی هرکی دید گف چه لپای خوشگلی. باورت میشه ی ...

هروقت کسی تعریف کرد بگو لاحول و لاقوه الا بالله العی العظیم 

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
2706