2752
2734
عنوان

عروسی داریم بیشتر از دو هزار نفر دعوتی

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 41 پست
بخدا نمیدونم اما از همه جا دعوتی هست 

من روهم رفته دو هزار نفر از فامیلامونو تو این چندسالی که از خدا عمر گرفتم ندیدم و نمیشناسم🤣🦦

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوهزار نفر؟؟؟اشتباه نمیکنی؟

بالای دو هزار نفره طایفه ای هستیم از چندین شهر مختلف میخوان بیان 

من استرس دارم کلی هم بعد عروسی مهمون میخواد بیاد خونمون

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

کلیپ عروسی بعضی لر ها خیلی باحاله از میله می‌رن بالا😂🤣🤣🤣

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2731
من روهم رفته دو هزار نفر از فامیلامونو تو این چندسالی که از خدا عمر گرفتم ندیدم و نمیشناسم🤣🦦

ما ۳۰۰ نفر مهمون داشتیم عروسی خواهرم خیلی زیاد بود از نظر ما ۲۰۰۰ نفر برام قفله 😳

ما ۳۰۰ نفر مهمون داشتیم عروسی خواهرم خیلی زیاد بود از نظر ما ۲۰۰۰ نفر برام قفله 😳

ما هم مثل شما😂

اصلا فکر نکنم دو هزار نفر باشن🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ما هم مثل شما😂 اصلا فکر نکنم دو هزار نفر باشن🤣

ببین ۳۰۰ نفر انقدر رو مخ بودن  ک نگم برات اصلا از شلوغی بیزارم وای فکر کنم ۵۰ تا فقط بچه بود تو عروسی از سر و کول ادم بالا میرفتن🤦

ببین ۳۰۰ نفر انقدر رو مخ بودن  ک نگم برات اصلا از شلوغی بیزارم وای فکر کنم ۵۰ تا فقط بچه بود تو ...

اره میدونم کنترل همین تعداد جمعیتم سخته چه برسه بالاتر

2706