2737
2739
عنوان

عروسی داریم بیشتر از دو هزار نفر دعوتی

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 41 پست
من به جزخاله عمودایی کسیونمیشناسم بعدمیگن توخودتومیگیری ا لعنتی نمیشناسم خوب

دقیقا😂😂

خانواده پدریم که اصلا نگم برات باورت میشه خاله و داییای بابام و نمیشناسم و تو عمرم شاید سه چهاربار دیده باشمشون؟ هربارم برام نسبتشونو توضیح میدن سری بعد دوباره یادم میره فقط به اسم میشناسمشون🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب منم میگن  ی کسای منو میشناس ک من تا حالا ندیدمشون والا

فک کن داری میری توخیابون یکی میپره ماچ وبغل خودتی میگم شماجاری دخترخاله پسردایی نوه ی عمتم 😑😑😑زمستون بخداداشتم میومدم یکی گرفت دست دادگفتم شماگفت جاریه خواهرشوهرخالتم 

فک کن داری میری توخیابون یکی میپره ماچ وبغل خودتی میگم شماجاری دخترخاله پسردایی نوه ی عمتم 😑😑😑زمس ...

😂😂😂 میدونم ب من میگن دختر فلانی هستی ب مادرت سلام برسون من اوم لحظه😳😳

2731
دقیقا😂😂 خانواده پدریم که اصلا نگم برات باورت میشه خاله و داییای بابام و نمیشناسم و تو عمرم شاید س ...

یه خانومی هست خاندان خیلی بهش احترام میزارن جایی بره کل مجلس به پاش بلندمیشن من تازه دوساله فهمیدم دختردایی پدرمه 😂😂😂😂😂

یه خانومی هست خاندان خیلی بهش احترام میزارن جایی بره کل مجلس به پاش بلندمیشن من تازه دوساله فهمیدم د ...

😂😂

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2740
فرصت خوبیهااااا از من گفتن بود

خواهر تابستون ده تا عروسی داشتیم اینقدر عروسی رفتم و استرس لباس کشیدم عادی،شده میخواستم تور کنم اون موقع میکردم😅😂

یه خانومی هست خاندان خیلی بهش احترام میزارن جایی بره کل مجلس به پاش بلندمیشن من تازه دوساله فهمیدم د ...

😂😂😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
لباس رو بیخیال فقط بگو به 2000 نفر شام میخوای چی بدین ؟ از شهرستان میان ؟ کجا بخوابن ؟؟؟؟

چلو گوشت 

از شهرستان از تهران لرستان اهواز چند تا شهر همشون خونه دارن تهران فک و فامیلاشون اینجان