2737
2739
آره عکسو بده قیمت تقریبی رو بهت میگم موخوره به هیچ وجه با هیچ چیزی از بین نمیره جز موخوره گیری که ا ...

پس کراتین نکنم برم برا موخوره گیری

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس کراتین نکنم برم برا موخوره گیری

اگه فقط می‌خوای مشکل مو خورتو برطرف کنی که اصلاً کراتین ربطی نداره چون فقط موها را ابریشمی و صاف می‌کنه که موهات راحت‌تر بتونه رشد کنه یا کلاً برات راحت باش

برای موخوره گیری فقط و فقط باید موخوره گیری روسی انجام بدی که هر جایی انجام نمیدن بعضی جاها کلاً می‌زنن مو رو کوتاه می‌کنن

2731
اگه فقط می‌خوای مشکل مو خورتو برطرف کنی که اصلاً کراتین ربطی نداره چون فقط موها را ابریشمی و صاف می‌ ...

اون قیمتش چنده 

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
2738
سلام عزیزم آره بعد کراتین اگ مشتری مایل باشه موخوره گیری روسی بدون کوتاهی انجام میدیم

چرا میگن طرف دو میلیون سه میلیون پولِ کراتین میده ولی ۴۰۰ تومن زورش میاد ویزیت دکتر بده؟ چرا همچین مقایسه ای میکنن؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
چرا میگن طرف دو میلیون سه میلیون پولِ کراتین میده ولی ۴۰۰ تومن زورش میاد ویزیت دکتر بده؟ چرا همچین م ...

فکر می‌کنم چون خانم‌ها به ظاهرشون بیشتر از هر چیز دیگه‌ای اهمیت میدن

2706