2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه‌ موخوره گیری برای قد موهای شما من شخصاً خودم ۵۰۰

وایی چ خوب

دیگه ریشه کن میشن؟ 

بعداز مدتی باز میوفته

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
2731
تازه یکیم بود گفت 14 میل میگیرم 😐🤣

کلاً من چون تازه کارم از بقیه کمتر می‌گیرم مثلاً اینو به همکارام نشون بدم موهای شما رو حداقل ۵ تومن می‌گیرن ولی من مثلاً می‌گیرم دو و خورده‌ای ولی دیگه انصافاً ۱۴ میلیون و ۲۶ میلیون ندیده بودم

کلاً من چون تازه کارم از بقیه کمتر می‌گیرم مثلاً اینو به همکارام نشون بدم موهای شما رو حداقل ۵ تومن ...

😂😂

وایی چ خوب دیگه ریشه کن میشن؟  بعداز مدتی باز میوفته

موخوره چیزی نیست که با یک بار درمان بشه حداقل دو الی سه بار باید موخوره‌گیری روسی انجام بشه تا کامل ریشه کن بشه

موخوره چیزی نیست که با یک بار درمان بشه حداقل دو الی سه بار باید موخوره‌گیری روسی انجام بشه تا کامل ...

اها مرسی فداتشم 

چون بعد دکتر خوب میشه و اثر کار دکتر میره ولی اثر کار کراتین کار یه سال میمونه 

به نظرم خیلی مقایسه اشتباهیه

هر کسی با هر هنر و تخصصی بالاخره داره امرار معاش میکنه .

کراتین کار هم بالاخره یه هنر و حرفه هستش

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
به نظرم خیلی مقایسه اشتباهیه هر کسی با هر هنر و تخصصی بالاخره داره امرار معاش میکنه . کراتین کار ه ...

مگه بد کراتین کار رو گفتم میگم مردم واسه شادی و قروفر راحتتر پول خرج میکنن تا دوا درمون که طبیعیم هست بخاطر هورموناس

عزیزم من اگه بخوام پروتیین تراپی کنم، میشه شامپو مو عوض نکنم و همون شامپو همیشگی رو استفاده کنم؟

سلام عزیزم نه بعد تراپی ها حتما باید از شامپو فری سولفات استفاده بشه

2706