2733
2734
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5380 بازدید | 170 پست
چون روزی چهار بار ورزش میکنه و هرچهار بار باید با صدای بلند ورزش کنه بخدا اهنگاش حفظ شدم انقد پلی م ...

پس چندنفرو جمع کن پلیس خبر کنید 

بله بی فرهنگیه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
پس خودتون باهاش صحبت کنید البته با نرمی چون لج‌میکنه اگر دیدین تکرار کرد شکایت کنید

حس میکنم زنه لج کرده وگرنخ مگه میشه تو این سن و سالش تذکر بدی و حرف نفهمه؟

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

خیلی باحال عصبی شدی 😂😂😂 یاد خودم افتادم مثله خودش شو

مثلا اون ظهرها صدا را زیاد میکرد من اسپیکره میزاشتم رو به خونش تا ته زیاد از ۲ شب تا ۸ صبح رفتش بد بخت از،اون خونه 😂😂😂

همسایه بد واقعا مایه ی آزاره.

من چندین ساله تو این خونه زندگی میکنم و هییییچ مشکلی نداشتم.فوق العاده آدمهای با فرهنگ و مودبین.جدیدا یکی اومده طبقه ی بالای ما ساعت ۳ ظهر که ما تازه از سرکار اومدیم خانم بیدار شده و اهنگش رو بالاترین صدا و همزمان مبل میکشه اینور اونور و جارو میزنه و جیغ میزنه.واقعا خیلی بی ملاحظست.

وای بچه رو میشه به ننش تذکر بدی تذگر این گوساله رو به کی بدم؟؟دارم روانی میشم

دفعه بعد که اهنگ گذاشت زنگ بزن پلیس بگو اینجا همسایمون هرروز پنج شیش بار اهنگ میزاره با صدای بلند، ارامش نداریم لطفا تذکر بدید

ما تذکر میدیم محل نمیدن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
خوب خواهرم صد و ده فقط

مامانم میگه زشته این محله همه همو میشناسن خیلی ارومه زشته ک اینکارو کنیم و فلان

ب همسرم گفتم تا شب بیاد ببینم چیکار کنیم من دیگه رد دادم

میفهممت الان داره صدای جیغاشم میاد کدوم اسکولی موقع ورزش جیغ میکشه؟خداروشکرررر راحت شدی من قدر همس ...

مطمئنی ورزشهیه سری از این زن خرابا مواقع رابطه جیغ میزنن 

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴) چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید (نه بسته بندی مارک دار) شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزی مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید ❤️❤️❤️ اگه درباره مزونیدلینگ سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
ساعت خوابش کیه؟؟ همون ساعت آهنگ رو به قدری زیاد کن که نتونه بخوابه

بخداااا نمیدونم

صب که ورزش میکنه

ظهر موقع ناهار ورزش میکنه

الان ورزششم کرد تموم شد

شبم یه بار دیگه ورزش میکنه

ساعت دو شب دنبال دختراش میدوعه تازه یادش میاد حرفاشونو نزدن اونم بلندددد بلند جوری ک صداشون میرسه ب خونه ما

بخدا انگار از پشت کوه اومدن

چرا من خوشم میاد صدای اهنگ همسایه ها بلند باسه🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦🤦🤦

نه موقع خواب و استراحت

نه جوری که زمین بلرزه خواهر

2706