2752
2734
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 170 پست
چون روزی چهار بار ورزش میکنه و هرچهار بار باید با صدای بلند ورزش کنه بخدا اهنگاش حفظ شدم انقد پلی م ...

پس چندنفرو جمع کن پلیس خبر کنید 

بله بی فرهنگیه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس خودتون باهاش صحبت کنید البته با نرمی چون لج‌میکنه اگر دیدین تکرار کرد شکایت کنید

حس میکنم زنه لج کرده وگرنخ مگه میشه تو این سن و سالش تذکر بدی و حرف نفهمه؟

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

خیلی باحال عصبی شدی 😂😂😂 یاد خودم افتادم مثله خودش شو

مثلا اون ظهرها صدا را زیاد میکرد من اسپیکره میزاشتم رو به خونش تا ته زیاد از ۲ شب تا ۸ صبح رفتش بد بخت از،اون خونه 😂😂😂

همسایه بد واقعا مایه ی آزاره.

من چندین ساله تو این خونه زندگی میکنم و هییییچ مشکلی نداشتم.فوق العاده آدمهای با فرهنگ و مودبین.جدیدا یکی اومده طبقه ی بالای ما ساعت ۳ ظهر که ما تازه از سرکار اومدیم خانم بیدار شده و اهنگش رو بالاترین صدا و همزمان مبل میکشه اینور اونور و جارو میزنه و جیغ میزنه.واقعا خیلی بی ملاحظست.

وای بچه رو میشه به ننش تذکر بدی تذگر این گوساله رو به کی بدم؟؟دارم روانی میشم

دفعه بعد که اهنگ گذاشت زنگ بزن پلیس بگو اینجا همسایمون هرروز پنج شیش بار اهنگ میزاره با صدای بلند، ارامش نداریم لطفا تذکر بدید

ما تذکر میدیم محل نمیدن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خوب خواهرم صد و ده فقط

مامانم میگه زشته این محله همه همو میشناسن خیلی ارومه زشته ک اینکارو کنیم و فلان

ب همسرم گفتم تا شب بیاد ببینم چیکار کنیم من دیگه رد دادم

میفهممت الان داره صدای جیغاشم میاد کدوم اسکولی موقع ورزش جیغ میکشه؟خداروشکرررر راحت شدی من قدر همس ...

مطمئنی ورزشهیه سری از این زن خرابا مواقع رابطه جیغ میزنن 

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
ساعت خوابش کیه؟؟ همون ساعت آهنگ رو به قدری زیاد کن که نتونه بخوابه

بخداااا نمیدونم

صب که ورزش میکنه

ظهر موقع ناهار ورزش میکنه

الان ورزششم کرد تموم شد

شبم یه بار دیگه ورزش میکنه

ساعت دو شب دنبال دختراش میدوعه تازه یادش میاد حرفاشونو نزدن اونم بلندددد بلند جوری ک صداشون میرسه ب خونه ما

بخدا انگار از پشت کوه اومدن

چرا من خوشم میاد صدای اهنگ همسایه ها بلند باسه🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦🤦🤦

نه موقع خواب و استراحت

نه جوری که زمین بلرزه خواهر

2706