2733
2739
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5380 بازدید | 170 پست
میفهممت الان داره صدای جیغاشم میاد کدوم اسکولی موقع ورزش جیغ میکشه؟خداروشکرررر راحت شدی من قدر همس ...

شاید گروپ س*س دارن🤣

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرش میشه داره کارد به استحونم میرسه دهن من به این فحشا از زمانی باز شد که این اشغال اومد شد همسای ...

مامانم همیشه میگه خدا آدم بدو زبون نفهم و همسایه قبر آدم نکنه

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2731
کاش واقعا میبودی چندتا فحش دیگه که بلدم بهت میدادم راحتتتت میشدممم😂😂😂

مقابله به نثل کن باند عروسی بگیر بیار تو خونه نوحه بزار صداشم زیادددد کن

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
ماهم به امید خدا شب عید امسال از اینجا میریم😍ولی الحق واحدکناریم و واحدهای بالا بی آزار و بی صدا هس ...

انشاالله بسلامتی . قدر همسایه خوب رو بدونید، من کلا آدم درونگرایی هستم و حوصله معاشرت ندارم .چون وقت و انرژی شو ندارم بخاطر اینکه دوتا بچه دارم باید برای اونا وقت بزارم، ولی اینا نمی فهمیدن و میگفتن چرا رفت و آمد نداری با ما

2740
چرا من خوشم میاد صدای اهنگ همسایه ها بلند باسه🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦🤦🤦

ماهم اینطوریم ولی زمان داره 

یبار هشت صبح همسایمون صدا اهنگو بلند کرده بود دیگه انقدر عصبانی شدم دوتا مشت زدم دیوار صداشو قطع کرد😂

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
حتما حق تورو خورده که گوریل شده....خرس قطبی شده  یکم آرومتر چخبرته

بگم ایشالا تو موقعیتش قرار بگیری یا نگم؟

الان دردت اینه که گفتم گوریل بت برخورده؟نترس خودمم صد کیلوعم تو خونه هم ورزش میکنم ولی صدای گوه اهنگو نمیبرم بالا که زمین محله بلرزه

سرت بیاد میفهمی چه عذابیه

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
مثلا‌دوتا بچه شیر به شیر داشتم بزور می خوابندمشون ولی صدای خنده هاشون تا بالا می اومد و وقتی میخواست ...

واااااای

رو مخخخخ

چیکارشون کردی؟

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
2706