2737
2734

اگه دلیل میخوای

تاپیکی که چند دقیقه پیش زدم رو ببین

بعد تاپیک هایی که قبل اون زدم

فقط یه چیزی بگو از گناهش نترسم

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ازکجا خریدی قرصو؟

نخریدم هنو

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2740
دهنت سرویسه کسی که خودکشی کنه تو برزخ تا زمانی که وقت مقرر مرگش بود در عذابه

خودم مخالف سرسخت خودکشی بودم

ولی دیگه نمیتونم

بخون تاپیکای قبلیمو

تاپیک هاتو خوندم خیلی برا خودت و خواهرت و مخصوصا برادر کوچولوعه زبون بسته ت سوخت 

مادرت یه بیماره که باید درمان بشه نه خودش قبول میکنه نه پدرت اما خودکشی راهش نیست عزیزم با یه مشاور صحبت کن اگه شرایط بیرون رفتن نداری تلفنی مشاوره بگیر عزیزم

مواظب داداش کوچولوت باش خیلی گناه داره