2733
2734
عنوان

پسره بهم دست زد

652 بازدید | 39 پست

پایین گودی کمر کجا میشه دقیقا دستشو زد ب اونجا😐منم مریضم حالم خوب نیست به زور داشتم راه میرفتم بهش فحش ناموس دادم ولی رفت خیلی حرومزاده بود

تو کوچمون بودم ی مرده همسن پدرم همش نگام میکرد به رفیقش میگفت خونشون اینجاس؟؟منم گفتم چیو نگاه میکنی اسکل اومدم خونه

چرا اینجوری شده جامعه😐بنظر شما سکوت کنیم بهتره یا جوابشونو بدیم؟

وای منمممممم اسایش نداریم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آره اوضاع خیلی بد شده یه نظرم باید آبروی این افراد رو برد

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

اگه شرایطشو داری باید داد و بیداد کنی آبروش بره تو جمع

سکوت باعث میشه این کارو تکرار کنن

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2738

منم بسته به شدت عصبانیتم داد و بیداد میکنم ولی هیچوقت فحش ناموسی نمیدم. واسه خودم بده. با فحش ناموسی برداشتی که ازم میشه قشنگ نیست

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

اونایی که متلک میگن بهتره سکوت کنی چون کرم دارن جوابشونو بدی خوششون میاد

ولی اینکه بهت دست زد باید یدونه بخوابونی گوشش بفهمه دنیا بی حساب و کتاب نیست

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت
2706