2752
2734
عنوان

لطفا فقط خانمای بالای 25 سال بیان ازشون مشورت بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 84 پست
اگه دوست داشته باشه ازت نمیگذره و حتما یا باهات میاد،یا منتظرت میمونه ، نموند همون بهتر که بره لایقت ...

اره بخدا

فکر کن بخاطر شوهر کردن قید ایندتو بزنی😐😐😐

همینایی که اینجا میگن شوهر کن خودشون پشیمونن و حتی نتونستن لیسانس بگیرن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دلیل میگی عزیزم

عشق کلا کشکه بعد ی مدت از همدیگه زده میسین پشیمون میشین یهو میبینی اون ادمی ک فکر میکردی نیست و تو میمونی و کلی موقعیت از دست رفته مهاجرت کن برو اونور برا خودت کیف کن فوقش اگه خیلی دلت باهاشه براش شرط بزار ک باهات بره اون طرف زندگی کنه اگه قبول نکرد برو ب فکر پیشرفتت باش .. یکی از اقواممون رفت روسیه پزشکی خوند الان تموم کرده فکر کنم..همون جا موندگار شد اینقدر خوش میگذره بهش ک میگه نمیام من حقیقتا حسرتشو میخورم

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
خب اگر نظر قطعی شما مهاجرت هست باهاش درمیون بزار دوتا نتیجه داره یا همراه شما میاد یا همراه شما نمی ...

نه هیچوقت نمیاد کارش خیلی براش مهمه چون زیاد براش زحمت کشیده الان موقعه ای که میخواد نتیجه زحمت هاشو ببینه 

چندین بار بهش گفتم به شوخی گرفت یه بار با مدرک باهاش حرف زدم کلا یه جور دیگه شد تا چند روز اخلاقش فرق کرده بود 

خانوادش هم فکرنمیکنم این موضوع باور کردن 

هیچوقت نمیاد کارش خیلی براش مهمه 

اسی کار خاستگارت خوبه ؟ اگه خوبه نمیشه اینجا دندون بخونی ؟ چون مهم رفاهه که میگی وضعتون خیلی خوبه یعنی هر دو طرف غم غربتم نداری پیش عشق و خانوادت و رشته مورد علاقتم میخونی

2706