2733
2734
عنوان

لطفا فقط خانمای بالای 25 سال بیان ازشون مشورت بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 84 پست

۲۴ سالمه از گزینش رد شدم🦦

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه حسی بهش دارم از عشقم فراتر

صد درصد عشق رو انتخاب میکنم به این فکر کن شاید بعد ها نتونی کسی رو پیدا کنی مثل اون که دوستش داشته باشی اگه واقعا عاشقش باشی پرسیدن نداره این 

2731

از اونجایی که خودم با عشقم ازدواج کردم و الان میبینم اش دهن سوزی هم نیست ولی اگه نمیکردم تا آخر عمر حرت به دل میموندم

به شما پیشنهاد میدم که بمونی و همینجا رشته مورد علاقه ات رو بخونی و به عشقت هم میرسی هم عقل هم دل

مطمئنی بعدش نمیخوای اونجا بمونی ؟

و از نظر مالی

خودت چند وقت یکبار میتونی بیای و برگردی یعنی یه سر بزنی ؟

و پسره چطور ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عشق من منطقیه  حالا با این حال چیکار کنم؟

عزیزم همسر خوب تمام ماجراست

میتونید با ایشون ازدواج کنید و تو همین کشور به فکر پیشرفت باشین

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
چقدر حرفتون دوست داشتم انشاالله خوشبخت ترین زوج باشین😍

عزیزدلم ممنونم از ارزوی قشنگتون😍الهی بهترینا نصیبتون😘😘

زمان ما«دهه ی نود»ی قانون بود ک اگر فک کنم یک سالو خارج بخونی،میتونی بعدش بیای ب عنوان دانشجوی پردیس و بین الملل،تو علوم پزشکی های خودمون  ادامه بدی.ی مدت میگفتن لغو شده.پرس و جو کنید،ببینید چیه جریان