2777
2789
عنوان

لطفا فقط خانمای بالای 25 سال بیان ازشون مشورت بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عشق مهمتره یا خارج 

من نمیدونم حقیقتا کدوم برات مهمتره

الان اگه من بودم میرفتم خارج با چیزایی ک تجربه کردم

تو نمیتونی رو نظرمن حساب کنی ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عشق از دل میاد 

عشق اگه منطقی باشه عقلانیه

اگه از روی احساس باشه دلی

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

اول ازدواج کن بعد شاید دوست داشت بیاد باهات اگه اینقدر عاشقته مطمئن باش ب خواسته هات احترام میزاره

با لبات فاتحه هر غمی رو میخونم من به آرامش وحشی چشمات مدیونم....یه پناهنده ترسیده تنهام اما پشت مرز تن تو تا به ابد میمونم...
عقل میگه پیشرفت 

پس همینو انتخاب کن

ان شاءالله موفق باشی در هر تصمیمی که میگیری💙

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

اگه دوست داشته باشه ازت نمیگذره و حتما یا باهات میاد،یا منتظرت میمونه ، نموند همون بهتر که بره لایقت نیست

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2801