2752
2734
عنوان

حرم امام رضا هستم دوستان لایق باشم بفرمایید ک اسمتونو ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دنیا 

مهر ماه حرم اقا بودم اما امسال خانواده میخوان برن و من و نمیبرن به اقا بگو این رسمش نیست بگو منو بطلبه بدجور دلتنگشم:)💔خیلی استرس دارم بابت امتحاناتم اقا خود که میدونی من نهایت تلاشمو دارم میکنم پس یه کاری کن نمراتمم خوب بشه 🥲❤

اسماعیلی..من دو فرزند دارم و غریب در شهری .بردار شوهرم طلاق گرفته ۲بچه به بچه هام اضافه کردند ..برام صبر بخوانید لطفاً..من خودم نوزاد ۱ساله دارم یه ۲ساله بهم دادن اشانتیون و با یک پسر ۱۱ساله هم خستم هم کلافه

2731

شفای دخترم زینب لطفا و سلامتیه توراهیم و جورشدن جفتم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

اخ خواهرگلم

فقط شوهرمو میخوام از امام رضا

اینک به دور باشه از هر لغزشی

این اینستای کوفتی و دوستاش زندگیمو جهنم کردن

اقارو به جوادش قسم بده ک به دور باشه از هر لغزشی

چ دخترای اینستا چ مشروب و قلیون

برای عشق و وفاداریش به من دعا کن

دعا کن اخلاقش خوب باشه و ارامش داشته باشم

توروخدا منو ویژه دعا کن

اقارو به پدرش و پسرش و مادرش قسم بده حاجتمو بده

از اینهمه تنش و نگرانی خستم بخدا

2706