2752
2734
عنوان

حرم امام رضا هستم دوستان لایق باشم بفرمایید ک اسمتونو ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 221 پست
@حنای_من   @اعتصامی   @درمسیرخدا     @گلابتوننن   &nb ...

سپاس فراوان عزیز جانم 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دلم برات یکذرا شده بود برت تاپیک زدم نگران حالت بود عزیزم

شرمنده لطف و محبتت هستم 

بمونی برام عزيزمی ❤️ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
اخه مجبورم ببین مثلا بقیه میات میگن مارو هم اضافه کن درحالی که کم مونده۶۰ نفر بشه من دونه به دونه ...

سلام

شمامیتونین ی کاردیگه م بکنین،، وقتی تگ میکنین بگین مثلا سهم شما۱۰۰تاصلوات،،یا۱۰تاحمد!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
سلام شمامیتونین ی کاردیگه م بکنین،، وقتی تگ میکنین بگین مثلا سهم شما۱۰۰تاصلوات،،یا۱۰تاحمد!!

عزیزدلی

نمیخوام اجبار کنم🤦🏻‍♀️و حالت چله نمیخوام باسع

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
عزیزدلی نمیخوام اجبار کنم🤦🏻‍♀️و حالت چله نمیخوام باسع

درسته،،اخه گفتین شرکت نمیکنن گفتم اینجوری کنین،،مث تکلیف شه براشون تاانجام بدن**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
درسته،،اخه گفتین شرکت نمیکنن گفتم اینجوری کنین،،مث تکلیف شه براشون تاانجام بدن**

قربونت برم ممنونم

دیگه خودشون میدونن

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

برای من هم دعا کن تا زنده ام همه حق الناس هام تو همین دنیا بتونم ادا کنم.

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋

تو رو خدا برام منم دعا کنید 

حالم خیلی بده هم روحی هم جسمی دو تا مشکل بزرگ دارم دعا کنید رفع بشه 🥺🥺

به امام رضا بگو مهتاب خیلی محتاجته😭😭😭😭

برای مادر شدنم دعا کنید محتاج دعاتونم 😓🥺
@حنای_من   @اعتصامی   @درمسیرخدا     @گلابتوننن   &nb ...

قربون مهربونیتون بشم   یک دنیا ممنون

دوستت دارم مهدی جان(عج) آرام جان من، تحمل رنج های این دنیا فقط با تو برایم ممکن است💚         تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ شهید ابراهیم رییسی💔