2733
2734
عنوان

کسایی که از پارچه به جای نوار استفاده میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 83 پست
مشبک که خوبه

من که کلی خریدم و هر وقت استفاده میکنم یه حس چندشی داره انگار که عرق کردم دقیقا انگار پلاستیک خالصه 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرچی باشه بهتر از پارچس خیلی چندشه همش احساس میکنی خیسی

منم پارچه استفاده نکردم ولی وقتی دیدم که از نظر علمی چقد نوار مضره و چند درصد ناباروری ها بخاطر استفاده از نواره، دهنم باز موند🤦‍♀️

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
من که کلی خریدم و هر وقت استفاده میکنم یه حس چندشی داره انگار که عرق کردم دقیقا انگار پلاستیک خالصه& ...

برا من که عالیه

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
2731
سختت نیس هی بشوری هی بشوری؟  علت استفاده چیه؟   فقط چون نوار بهداشتی مضره؟

بله وبعضی متخصصامیگن باعث کیست وعفونت میشن وموادی برای تهیه نواربهداشتی استفاده میشه خیلی نامرغوب درجه چندمه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
شما یه پارچه نخی بذار روی نوار بهداشتی بعد هر چند ۴ ۵ ساعتی یه بار دوتاش عوض کن

مرسی که درست جواب دادید 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
منم پارچه استفاده نکردم ولی وقتی دیدم که از نظر علمی چقد نوار مضره و چند درصد ناباروری ها بخاطر استف ...

بی‌خیال بابا پارچه هم پرزش بیشتره هم غیر بهداشتیه

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
برا من که عالیه

من چون خریدم نمیشه کاریش کنم مجبورم استفاده کنم فقط بیرون استفاده میکنم 

واقعا؟😐میشه یکم بیشتر بگی؟ چه عوارضی داره؟

منم شنیدم موندم واقعا، نمیدونم باید چیکار کنیم🤦‍♀️

و اینکه بچه هایی که پوشک استفاده کردن، ممکنه دچار ناباروری بشن در آینده، چون مواد پوشک و نوار امکان جذبش هست😐

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
من یبار نصفه شبی نوار نداشتم پری شدم پارچه انداختم تا صبح ده دفعه لباس عوض کردم از بس قورت جذبش کم ب ...

منم خونریزی زیاده حتی پوشک بچه میزارم روی نوار بالدار که بیرون نزنه تو خواب یهو  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
بی‌خیال بابا پارچه هم پرزش بیشتره هم غیر بهداشتیه

پارچه باید نخی باشه و خوب شسته بشه 

ولی خب ما نمیدونیم نوار دقیقا چجوری و با چه موادی تهیه میشه به نظرم فقط چند ساعت تو ماه استفاده از نوار اوکیه بیشترش خوب نیست 

پارچه باید نخی باشه و خوب شسته بشه  ولی خب ما نمیدونیم نوار دقیقا چجوری و با چه موادی تهیه میش ...

هرجور راحتی

2706