2752
2734
عنوان

کسایی که از پارچه به جای نوار استفاده میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 83 پست
دقیقا من قبلا که فقط نوار استفاده میکردم خارش میگرفتم و اذیت میشدم ولی الان خیلی راحت ترم 

پارچه نخی بگیر .خب جذب میکنه ..و حتما رو آفتاب بزازی که میکروب کشی بشه .و چند وقت یکبار جدید بگیر .. یکی می‌گفت چون آپارتمان هستن اتو می‌کنه که میکروب کشی کنه 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ببین نوار بهداشتیای معمولی رو که قدرت جذبشم خیلی بالاست و اینا میگن باید هر سه ساعت یک بار عوض بکنی ...

نه عزیزم 

اتفاقا پارچه ایی هم جذب داره 

اون پد معمولی بخاطر جنسشه که میگن زود عوض کنین 

چون جنسش حساسیت آور هست 

ولی پارچه ایی واقعا توش راحت تری 

و قدرت جذب هم داره 

مدت زمان عوض کردنش هم بستگی به میزان خونریزی داره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بستگی به میزان خونریزی ت داره  من خونریزیم کمه صبح تا شب 2 بار عوض میکنم  کافیه بر ...

مرسی 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
پارچه نخی بگیر .خب جذب میکنه ..و حتما رو آفتاب بزازی که میکروب کشی بشه .و چند وقت یکبار جدید بگیر .. ...

مرسی آره پارچه نخیه 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
من که کلی خریدم و هر وقت استفاده میکنم یه حس چندشی داره انگار که عرق کردم دقیقا انگار پلاستیک خالصه& ...

خب از کاپ قاعدگی استفاده کن من یه ساله استفاده میکنم خییییلی راحتم خداروشکر

خب از کاپ قاعدگی استفاده کن من یه ساله استفاده میکنم خییییلی راحتم خداروشکر

ضرری نداره؟ 

نه سیلیکونیه بزن راجبش بخون منکه راضیم خیییلی ادم راحتتر به کاراش میرسه

مرسی