2777
2789

هر چهار ساعت عوض کردنش کافیه؟ 

هیچ آقایی پست نذاره تو تاپیکام و ریپلای هم نکنه / زن بودن یعنی هزاران چشم به دنبال یک خطای من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه عهد بوقه

نه به خاطر ضرر نوار بهداشتی 

چون اگر یه ذره دیر تر عوض بشه خطرناکه و جدا از این موادی که داخلش به کار رفته ممکنه جذب بشه و ضرر داره 

و مثلا شبا هم من نمیتونم بلند شم عوضش کنم 

هیچ آقایی پست نذاره تو تاپیکام و ریپلای هم نکنه / زن بودن یعنی هزاران چشم به دنبال یک خطای من ...
نه به خاطر ضرر نوار بهداشتی  چون اگر یه ذره دیر تر عوض بشه خطرناکه و جدا از این موادی که داخلش ...

من یبار نصفه شبی نوار نداشتم پری شدم پارچه انداختم تا صبح ده دفعه لباس عوض کردم از بس قورت جذبش کم بود و کثیف ک خیس میشدم

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

سختت نیس هی بشوری هی بشوری؟ 

علت استفاده چیه؟   فقط چون نوار بهداشتی مضره؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
2801