2752
2734
عنوان

مهمانی با شکوه زنداداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 14948 بازدید | 263 پست
خاله من کتری و قوری رو با سینی میاورد میزاشت وسط، خودش چای خور مشتی. هی پشت هم چای میریخت. خیلی وق ...

آخ گفتی☹️❤️خدا برکت اون دلایی که خوش و شاد کردن رو ،هزاربرابر برگردونده

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
من که نمیتونم به این راحتی قضاوت کنم .....قضاوت و پیش داوری مخصوص خداس ،به هزاردلیل میتونه این رفتار ...

عزیزم همه صحبتای شما رو جواب دادم

خودش عهده دار خریدا شده به شوهرش گفته ماشین رو بذار خودم خرید میکنم ولی میوه یادش رفته یا پیچونده

برادرم بدون هماهنگی زنش نه دعوتی رو قبول میکنه نه کسی رو دعوت میکنه. از اول زندگی این اخلاق رو داشت و داره

والا خسیس نیست و مخصوصا برای خورد و خوراک خانواده خیلی راحت خرج میکنه

علت این رفتا ر اینه که زنش مهمون دوست نداره. فقط دوست داره مهمونی بره. اگه بری خونه اش این کارو باهات میکنه تا دیگه نری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از خدامه نه مهمون بشم نه مهمونی بدم مثلا امروز ظهر دعوتم از دیشب تو دلم هی غر میزنم ب خودم واقع ...

خوش بگذرهگلی

انرژی منفی نده به خودت 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
گاهی رحم کردن به آدمها زیاد خوب نیست. نمی گم بدرفتاری ولی همونجا وقتی غذا رو دوست نداشتی و اونم می د ...

دقیقا 

برای این جور ادما خوبی معنی نداره 

میزارن به پایه سادگیت

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
منم  ولی دیگه سر شدم اهمیت نمیدم. پدر و مادرت در قید حیاتن؟  من تو مجردی مادرمو  و ...

خدا رحمت کنه پدر و مادرت رو عزیزم. آره من پدر و مادرم هستن. الان دیگه فقط خونه اونا و خواهرم میرم. داداشم رو حتی عید هم تو خونه مامان بابام می بینم. خونه اش نمیرم.

من اگه داداشم زنگ بزنه دعوت کنه مطمئن میشم که خواسته خانومش هم باشه...موضوع رو کامل نخوندم کاری به درست و غلط ماجرا هم ندارم بنظرم برای کارای مربوط به خونه اول خانوم خونه باید امادگی داشته باشه

دقیقا همینه، ببین شوهر من ، من بگم بشین، نه نمیگه، بگم پاشو نه نمیگه. ولی در مورد دعوت کردن خانوادش ...

دقیقا همسر منم همینه .باهام خیلی خوبه ولی هیچ وقت این اجازه رو بهم نمیده..خیلی وقتا خانوادش اذیتم کردن میگه حق با تو بوده و همونجا باید خودت جواب بدی ولی بدون بی احترامی

بله گذشت و ررفت و خاطره شد اونم چه خاطره ای!

ممن 14ساله ازدواج کردم، تغریبا الان بجز با خواهرام و پدر شوهرم با کسی رفت و امد نمی کنیم همش هم مقصر خانوم های فامیل بودن، من خودم زنم ولی از مسخره بازی های زن داداش هام و جاری هام خجالت میکشم. 

همیشه رفتار بد طرف از یچیز نشات میگیره یا حس های دوران بچگی فرد  یا طرف مقابل  فحش میندا ...

نمیخواد به من توهین کنی .اینجوری زهر خودتو از شنیدن حرف حق نریز.چون خودت آسیب میبینی.با این حرفا من ناراحت نمیشم😂من عقد بودم در ضمن و هنوز خونه خودم نبودم که کاری کرده باشم .و به اصطلاح پاگشا کرد.شما ببین تو بچگی چی دیدی 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
چند سال پیش مادرشوهرم به برادرشوهرم گفته بود میخوام چیکار داداشت اینا بیان خونم میان میریزن میپاشن و ...

عزیزم زنداداشم باید خیلی نمک نشناس باشه که چیزی به دل داشته باشه. برعکس من فکر میکنم از احترام و محبت زیادی که دیده هوا برش داشته

2706