2752
2734

من خیلی میترسم شوهرم روز به روز پولدارتر میشه و ترس من بیشتر مبشه اگه خدایی نکرده رفت زن گرفت با دوتا دختر جیکار کنم کجا برم کی خرجیم رو میده اگه بچه هام دو ازم گرفت و گفت تو برو پی زندگیت و دیگه دوستت ندارم چی من بدون بچه هام میمیرم همش از این فکرهای بیخودی میکنم البته شوهرم خسیسه و بی احساس از جنس مخالف هم زیاد خوشش نمیاد و اصلا ناز کشیدن بلد نیست بنظرتون همچین مردی میره زن دوم میگیره رابطه جنسیش هم که زیاد نیست همش از صبح تا شب سرکار و شب هم میاد خسته و کوفته میخوابه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
برای اینکه خیالت راحت باشه ملک و ماشین و پس انداز بنام خودت داشته باش

ای خواهر دلت خوشه شوهرم خسیسه ماهی یه مقدار پول میده بهم برای خریدای شخصیم و دیگه پولی نمیده اصلا زورش میاد برای زن خرج کنه از گشنگی بمیره نمیره یه جیزی بخر بخوره 

چه جوابی دادم 

داری میگی خسیسه از سرکار خسته میاد میخوابه ب نظرت همچین ادمی خیانت میکنه زنی ک بخاد با مردی وارد رابطه بشه عاشق خرج کردن طرفم میشه 

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
داری میگی خسیسه از سرکار خسته میاد میخوابه ب نظرت همچین ادمی خیانت میکنه زنی ک بخاد با مردی وارد راب ...

اره اونقدر خسیسه که سر کارش از گشنگی بمیره نمیره یه کیکی فلافلی جیزی بخر بخوره اصلا هم اهل رابطه جنسی و این چیزها نیست