2737
2739

تکرر ادرار و نفخ شکم دیوونم کرده ولی اینا رو قبلا هم داشتم الان بیشتر شده ووووی بچم کوچیکه میترسم 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت ب راحتی باردارمیشی😆 امیدوارم ک هرچی خیره خدابرات رقم بزنه دست راستت رو سرم

نه والا بچه اولم با دارو باردار شدم ولی الان یه رابطه محافظت نشده داشتم و دارو هم برای کنترل تنبلی تخمدانم میخوردم میترسم 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2731
نه والا بچه اولم با دارو باردار شدم ولی الان یه رابطه محافظت نشده داشتم و دارو هم برای کنترل تنبلی ت ...

هوم منم چندماهه آزادگذاشتم ولی هرماه دقیق سرتایم  پری میشم ینی حتی ساعت پریمم میدونم ک کی شروع میشه ازاولین قطره ش😁😁انقددقیق پری میشم ولی از بارداری خبری نیس..

واسه بچه اولت تحت درمان بودی؟

داروچیا میخوردی؟همسرت چی؟ماهی ک باردارشدی چ کارایی انجام دادی؟

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
هوم منم چندماهه آزادگذاشتم ولی هرماه دقیق سرتایم  پری میشم ینی حتی ساعت پریمم میدونم ک کی شروع ...

آره من تنبلی تخمدان شدید داشتم ولی عجول بودم پنج ماه بعد عروسی رفتم یه دکتر خیلی خوب گفتم دارو بده من یکساله بچه دار نمیشم خخخ اونم دارو داد همون ماه باردار شدم لتروزول استروژن hcg وhmg و سینال آف

[QUOTE=336426133]آره من تنبلی تخمدان شدید داشتم ولی عجول بودم پنج ماه بعد عروسی رفتم یه دکتر خیلی خوب گفتم دارو بده م ...[/QUOTE

داروی محرک دوس ندارم ولی خوردم ی ماه و اقدامم نکردم اصلا...وگرنه الان بچم ب دنیا اومده بود

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...