2733
2734

من باید حتما چندتا و حذف کنم

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️

نه بابا حذف میکنه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بابا حذف میکنه

کی بزارم حذف می‌کنه ،تورو خدا ساعت دقیقش رو برام بگو ،اصلا نمی‌دونم چطوریه

باید خیلی خیلی خصوصی باشه اونم شاااااااایییددددددد حذف کنن گند خورده تو سایت

خل روشش چطوره ؟میشه لطفا بگی

2738
کی بزارم حذف می‌کنه ،تورو خدا ساعت دقیقش رو برام بگو ،اصلا نمی‌دونم چطوریه

روزای زوج غیر از روزای تعطیل رسمی باید لینک تاپیکتو بفرستی تو خصوصی @niniyar_1   ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۵

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
روزای زوج غیر از روزای تعطیل رسمی باید لینک تاپیکتو بفرستی تو خصوصی @niniyar_1   ساعت ۱۰:۳۰ ...

ممنونم عزیزم ،روزی یدونه حذف میکنه؟

ممنونم عزیزم ،روزی یدونه حذف میکنه؟

خواهش میکنم

من تا سه تا هم براش فرستادم پاک کرد😬

2706