2737
2734
عنوان

معجزه خدا

90 بازدید | 8 پست

هر اتفاق هر چیزی ک برای خودتون و اطرافیانتون افتاده و اون معجزه و لطفی از طرف خدا میبینید لطفابگید اجرتون با خدا (شاید کسایی ک مثل من در ‌شرایط سختی هستن یکم امیدوار شدن ممنون ازتون...) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همسرم أصلًا به روش طبيعي باردارنميشد وداشتيم كارهاي آي وي اف روشروع ميكرديم قبلش همسرم رفت كربلا(اربعين)وقتي برگشت ده روزبعد من حامله بودم 😍والان هم دوتا دخترنازدارم به فاصله پنج سال تفاوت سني

شفاي كامل پيداكرد

همسرم أصلًا به روش طبيعي باردارنميشد وداشتيم كارهاي آي وي اف روشروع ميكرديم قبلش همسرم رفت كربل ...

پیش عجب واسطه ای رفته انشالله زندگیت پر از معجزه های خدا باشه

بارداری عمم بعد چندین سال اونم وقتی دیگه خودش بعد کلی دارو خوردن و درمان نا امید شده بود

شفا گرفتن یکی از عزیزانم که حتی دیگه نمیتونست راه بره....بردن پنجره فولاد امام رضا تو حرمش شفا داد

خودمم وقتی کربلا بودم دیدم نزدیک ضریح زیرزمین امام حسین یه بچه که نمی تونست راه بره و رو ویلچر بود وقتی داشتن روضه میخوندن و همه گریه میکردن برا شفاش دست و پاش رو تکون داد و پا شد

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

معجزه زیاد دیدم

اینکه ما هرروز بلایی از کنارمون رد میشه و گاهی می‌فهمیم و میگیم واییییییییییی نزدیک بود معجزه هایه ک هرروز برای هرکدوم از ما اتفاق میفته و چون عادت کردیم نمی‌بینیم

ولی تو حرم حضرت معصومه در حالی ک میگفتم خدا من چرا این بانو رو نمیشناسم

چرا ارتباط نمیگیرم

چرا زیاد حس ندارم

انگار دچار شک و تردید بودم ک در چند قدمی یک لال شفا گرفت و حال من منقلب شد و شناختم بانو رو

تو حرم امام رضا ک زیاد شبهای عید شفا میدن

و چند بارشو دیدم فلج و لال ک شفا گرفتن

معجزات همیشه هست

و آدمی و مشکلاتش هم همیشه هست

فقط نوع مشکلات عوض میشه

انشالله معجزه ای حال دل شما رو خوب و عالی کنه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون