2733
2734

من دهه هفتادیم ولی توصیه میکنم چادر کش دار بگیری که نیفته

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوبم شما خوبی؟ 

نه کش داره چادرم نمیوفته

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2740

عبایی میپوشم با کش

جلو شم زیپ گذاشتم 

راحتو اسوده

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
سلام قربونت تو چطوری😂 ندارم

خوبم خداروشکر راضی به رضای خدا😂

منم نمیپوشم ولی بعضی وقتا میپوشم 

اخه من میپوشم هی بلند کوتاه میشه 

یا یجوری میشه انگار تازه از جایی فرار کردم😂

اصلا واینمیسه😂

چی میپوشی؟ 

خوبی؟ 🥲
سلام یه دهه هشتادی بدون چادر هستم🤪🤣 ولی حجابم کامله،مانتوم بلند و روسری میپوشم که موهام اصلا بیرو ...

متولد چندی؟؟ مگه دهه هشتادیا بچه دو ساله دارن؟ چند وقته ازدواج کردی؟😂😂

پیر شد دل ما ، گرچه در آغاز جوانی است🙂🥀
2706