2733
2734

الان یه ماهه تو جا افتادم سه جلسه فیزیوتراپی رفتم جلسه ایی یه تومن  ، یک و دویست میدم همسرم میگه دیگه نمیتونم هر جلسه اینقدر هزینه کنم ، شل کننده تزریق کردم ، ماساژ ، انواع پماد و ویکس و ... چرا خوب نمی شم ، بچه ها واقعا محتاج دعاهاتونم ، از زندگیم موندم ، فردا مادرم داره میاد خونم وند روزی میشه فرستادنشون رفتن ، امروز غروب اینقدر خالم بد بود و درد داشتم همسرم زنگ زده که بیایید مجدد ، اون بنده خدا خودشم مریضه ،  چرا خدا صدامو نمی شنوه ، چراااا؟ 🥺😢

عزیزدلم😔

چرا اینطور شدی

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چیشده ..رگ سیاتیکت گرفته یا دیسک داری 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

تازه شروع کردی عادیههه ، بعد چند جلسه پشت هم کم کم بهتر میشی انشاالله ❤️ 

اول فکر می‌کنی هیچی نشده و خبری نیست ولی کم کم بهبودی رو میبینی !

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740

عزیزم سوره طور زیاد بخون

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

ورزش های مخصوص رو انجام بده حتما 

مکمل های دارویی رو مصرف کن

روح و روانت هم بابد اوکی کنی تا جواب بده  

زمان میبره ولی امیدوار به رحمت خدا باش

مراعات های دکتر رو هم حتما انجام بده

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706