2737
2734
عنوان

اشکم در اومد امشب 😐😂

888 بازدید | 27 پست

من همیشه میگفتم بعضیا چجوری خیلی یه خواننده رو دوست دارن ولی امشب بعد اینکه دیدم به همه دوستام بلیط کنسرت رسیده جز من واقعا حالم بد شد ،البته پریود هم هستم ،هم عصبی ام هم خیلییی احساساتی شدم ، امیدداشتم بااین کنسرت  حالم خوب شه چقد منتظر بودم مجوز بگیره،(بیخیال اسمش) ک بدتر شد،فردا میخام اگ شد برای خوشحال کردن دل کوچولوم😂 تنهایی برم کافه وخودمو ب غذای جدید مهمون کنم 🫠ویه کیف جدید بخرم، خلاصه دخترای مجردشمام همیشه خودتون اولویت باشید و برا خوشحالی خودتون وقت بزارید مخصوصا دوران پیش ازقاعدگی و قاعدگی ک حالمون خرابه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نکنه صادقلو میخواستی بری بلیط های دو نفره بود 

نه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

من دختر مجرد عاقل که اولویت خودمم ولی دوران پریودی دیگه خدایی از این باکس پریودی میخام که به صورت ناشناس میان🤧🥺 هعی خدا چرا نصیبمون نمیکنه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
منم باشم اینحوری زورم میاد😑

شاید یه روز بشه برم 🫠دوساله منتظرم بیاد شهرم

2740

من این حالت هفت روز قبل از قاعدگی شروع میشه 

دلم گرفته و میخوام گریه کنم 

حال خرابیه

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
آرمین و میخواستی بری؟

نوچ اون مگ‌صدا داره

من این حالت هفت روز قبل از قاعدگی شروع میشه  دلم گرفته و میخوام گریه کنم  حال خراب ...

گریه کن خالی شی ،میدونم چی میگی من حتی تپش قلب میگیرم

2706