2733
2739
عنوان

مشکلات معده

59 بازدید | 2 پست

سلام دوستان من چند ساله چون استرسی و عصبی مزاج هستم ورم معده و مشکلات معده دارم طوری ک نمیتونم خوب نفس بکشم عذرخواهی میکنم ببخشید نمیتونم عروق  بزنم خیلی عذابم میده اول فکر میکردم قلب هست رفتم دکتر قلب خداروشکر مشکلی نداشتم 

الان تو اقدام بارداریم برم دکتر برای معده میشه داروهاشو تو بارداری خورد؟

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 

نخیر باید دوباره مشورت کنید

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ن نمیشه داروخورد

تو بارداری هم درد معده اتو ضرب در۱۰کن

خیلی خیلی زیاد میشه

منم همین مشکل رو داشتم

نی نیم هم تو هفته ۸رشدش متوقف شد

اول برو دکتر و درمان کن خودتو

غذاهایی ک باعث التهاب و درد میشن رو شناسایی کن و توبارداری مصرف نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.