2737
2739
عنوان

تاملندی ها

190 بازدید | 16 پست

بچه ها درسته که دانش اموزای تاملند دوره امتحان نهاییشون رایگانه ؟

من خیلی وقت پیش سالیانه اقاجانی رو تموم کردن 

حدودای اسفند

دوستم میگه زیر نویس کلاسای نکته و تست نوشته شده بود 

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

ماز اشتراک الماس هم رایگانه 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدی 

اره،همه چی رایگانه برای اشتراک الماس ولی خب خیلی پیاده شدم برای ثبت نامش 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
من زیست ثبت نام کرده بودم زیست برام رایگان شد نهاییش

وای جدی مونده بودم تو گل برای نهایی شیمی 

خداروشکر پس

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
2740
من زیست ثبت نام کرده بودم زیست برام رایگان شد نهاییش

شما دوازدهمی یا پشت کنکور؟

آره رایگانه چه سالیانه چه ری استارت چه کاموا چه نکته تست هر کدومش بودی رایگانه نهایی تازه می تونی به یه دوستت هم هدیه کنی نهایی رو

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
آره رایگانه چه سالیانه چه ری استارت چه کاموا چه نکته تست هر کدومش بودی رایگانه نهایی تازه می تونی به ...

وای دمشون گرم 

چه عجب تاملند سر کیسه رو شل کرد 

وای دمشون گرم  چه عجب تاملند سر کیسه رو شل کرد

پارسال هم بود تازه پارسال کد ، تخفیف تک درس داشت نکته و تست و ایناش امسال نداشت اومدن از توی نکته تستش که هم تدریس بود هم تست الکی کاموا درست کردن و فقط نکته و تست شده فقط تست عادی 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
پارسال هم بود تازه پارسال کد ، تخفیف تک درس داشت نکته و تست و ایناش امسال نداشت اومدن از توی نکته تس ...

من خودم سال پیش شاگرد حنیف بودم سالیانه اصلا متوجه نشدم این موضوعووووو 🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دوازدهم🥲🫂

اها عزیزم موفق باشی 

این چن وقت همه تلاشتو بکن نمونی پشت کنکور خدایی

2706