2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه 

اتفاقاً بنظرمن کسی که رل نداره برای خودش ارزش قائل بوده،

خودش رو الماس میدونه نه یه تیکه سنگ که بندازی وسط خیابون هرکسی رد شد بیاد یه پابهش بزنه بره!!

مثل الماسه که هرکسی واقعاً میخوادش باید برای بدست آوردنش تلاش کنه

2731
یعمی چجوری

عاقلن دیگه به قصد رابطه و دستمالی با هم دوست نمیشن برای خودشون حد و مرز دارن ولی خییلی کمه

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
رل نداشتن یعنی دختر محبت پدر رو دیده و نیاز به محبت نامحرم نداره و آنقدر با مادرش رفیق هست که نیاز ب ...

رل نداشتن اصلا همچین معنایی نداره

و حتی رل داشتن هم برعکس این معنا نیست

صرفا انتخاب این نبوده که وارد رابطه بشن یا نه

عاقل تر هست و برای شخصیت خودش ارزش قائل.

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
2706