2752
2734

میخوام فردا برم بچه هامو بیارم هر چی به شوهرم 

زنگ میزنم و پیام میدم جواب نمیده 

وقتی زنگ میزنم میگه تماس هدایت شده

فکر کنم عمدا جواب نمیده 

سه ماهه بچه ها رو ندیدم حالا باید چکار کنم😭

از شوهرت جدا شدی.؟ و بهش میگی شوهرم؟ 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حالافردامیرفتی نمیدیدی تایپیک میزدی

فکرکنم شوهرت بیشتردلش برات تنگ شده تاتوبرای بچه هات

وگرنه براش بیتفاوت میشدی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
پس چرا جواب نمیده

میخوادحرصت رودربیاره

رفتی باملایمت رفتارکن

۲روزنشده خودش بهت یازنگ میزنه یاپیام میده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
وای  آخه چقدر یه آدم میتونه بی وجدان باشه😭

بچه ها تو این موارد میشن وسیله ی انتقام پدر و مادر از هم

قصد طلاق دارین؟ یا فقط قهر؟ اگه فقط قهر کردین که میخواد تحت فشار باشین برگردین. به هر حال نمیاره که بچه ها رو بده شما ببینید

از طریق اطرافیانش وارد عمل بشین اگه جواب نمیده یا هم یه واسطه بفرستین بهش بگه که بچه ها رو میخواهید ببینید

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
بچه ها تو این موارد میشن وسیله ی انتقام پدر و مادر از هم قصد طلاق دارین؟ یا فقط قهر؟ اگه فقط قهر کر ...

من قصدم طلاقه اونو واقعا نمیدونم چی تو فکرشه

بهم گفت هر موقع خواستی بیای دنبال بچه ها زنگ بزن

الان جواب نمیده البته همیشه سر این قضیه منو اذیت میکنه

چطور اصلا بچه 6و8 ساله رو تنها گذاشتی به خدا دل بزرگی دارید بچه رو ول میکنید  الان اون بچه ها ...

ن اینطور نیس من از دوریشون خیلی این مدت اذیت شدم

کلا اعصابم بهم ریخته

واقعا دیگه راهی جز طلاق واسم نمونده وگرنه اگه خار به پاشون بره نابود میشم😔

ن اینطور نیس من از دوریشون خیلی این مدت اذیت شدم کلا اعصابم بهم ریخته واقعا دیگه راهی جز طلاق واسم ...

تو رو خدا هر وقت قهر کردی بچه هاتم با خودت ببر به هر قیمتی که شده 

بدترین خاطره من از بچگی قهر مامانم از خونه بود تا بیاد میمردم و زنده میشدم😭

2706