2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7601 بازدید | 894 پست
باسلام‌.شخصی‌پشت‌سرشما‌ بدگویتو‌پیش‌شوهرت‌کرده‌.واین‌باعث‌دلسردی‌همسرت‌شده‌.یه‌دعای‌محبت‌ورفع‌‌بلا‌ب ...

ممنون عزیزم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌کمی‌طول‌میکشه‌ولی‌درنهایت‌باهم‌ازدواج‌میکنید‌.حسین‌اقا‌دوستت‌داره‌ولی‌یک‌ سری‌اخلاقها‌وکارها‌می ...

حتما مرسی عزیزم 🥺❤❤

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2731
باسلام‌.شما‌باردار‌نشی‌خیلی‌به‌صلاحته‌.چون‌‌خودت‌وهمسرت‌نمیتونید‌ به‌اون‌بچه‌‌ ارامش‌بدید‌.واگر‌یه‌ز ...

عزمزمه شما حس ششم نیستی رفتی تاپیکمو دیدی اومدی اینا رو میگی من شوهرم بعضی وقتا زود از کوره درمیره اینم بگم تو خونم آرامش دارم تنشی وجود نداره دلم گرفته بود اومدم درد و دل کنم وگرنه شوهرم وحشی که نیست  

صبر اوج احترام به حکمت خداست 

میشه بگی کی اتفاق میوفته؟ 

ویژگی ظاهری یا باطنیش چیه استارتر خواهش میکنم هرموقع تونستی جواب بده 

@mahhsoon    

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
پسر خالم به من علاقه ای داره؟ قدمی به سمتم برمیداره؟

سلام‌.به‌شما‌علاقمنده‌.اما‌شما‌نمیتونی‌به‌سمت‌خودت‌‌جذبش‌کنی‌منظورم‌اینه‌سیاست‌نداری‌.وبا‌کارهای‌اشتباهات‌کمی‌دلزدش‌میکنی‌.واینا‌باعث‌شده‌‌قدمی‌به‌سمتت‌برنداره‌.فک‌کنم‌متولد‌اسفند‌ماهی‌باشی‌.وزیاد‌با‌مادرت‌‌ راحت‌نیستی‌.واختلاف‌داری‌.سعی‌کن‌‌راههای‌جذب‌وسیاست‌را‌یاد‌بگیری‌تا‌بتونی‌ارتباط‌خوبی‌با‌پسرخالت‌‌وسایرین‌داشته‌باشی‌.درپناه‌خدا‌‌باشی‌.موفق‌وموید‌باشی‌.التماس‌دعا‌.

2740
سلام‌کسی‌‌درفکر‌شماست‌که‌حدود‌۱۵‌یا‌۱۷سال‌ازشما‌بزرگتره‌.اگر‌به‌ازدواج‌ختم‌بشه‌عاقبت‌خوبی‌نداره‌.موف ...

دوستم داره یا نه؟بازگشت داریم؟چی راجبش حس میکنی؟

نمیشه چیزی رو به زور از کسی خواست؛ نمیشه کسی رو وادار به وفاداری کرد. هیچکس نمیتونه به کسی بگه: چون من دوستت دارم پس بمون، چون من دوستت دارم خیانت نکن، چون من دوستت دارم نرو، چون من دوستت دارم با بقیه حرف نزن، چون من دوستت دارم فلان‌جا نرو، با فلانی نگرد، فلان حرفو نزن. تو هیچوقت نمی‌تونی کسی رو مجبور به کاری بکنی! آدما به اندازه‌یِ علاقه‌شون به تو، وفاداریشونو ثابت می‌کنن. حتی اگه کسی رو زندانی کنی، وقتی که نخواد بمونه، نمی‌مونه. کسی که علاقه‌ش به تو واقعی نباشه بهت خیانت می‌کنه، بهت دروغ میگه، تو رو به یکی دیگه می‌فروشه، سعی به از دست دادنت داره، وقتی ازش دلخوری، جاتو با یکی دیگه پر می‌کنه، دلتنگی اذیتش نمی‌کنه و اصلا دلتنگت نمی‌شه؛ خلاصه کسی که نمی‌خوادت، دائماً دنبالِ از دست دادن و دور شدن از توئه. ولی کسی که دوستت داشته باشه، خوب میدونه باید چه کارایی رو انجام بده و نباید چه رفتارایی داشته باشه. اون هیچوقت نمیذاره کسی فکر کنه می‌تونه لحظه‌ای جایِ تو رو بگیره یا بتونه تو رو از یادش ببره. کسی که واقعا دوستت داشته باشه، بعدِ بحث و دعواها دنبالِ بیشتر دور شدن از تو نیست. اگر واقعا براش مهم باشی، سعی می‌کنه باهات ارتباط بگیره، باهات حرف بزنه، مشکلی که بینتون پیش اومده رو حل کنه و نذاره رابطه و رفاقتتون از بین بره. کسی که دوستت داشته باشه، نمیذاره تو دلگیر بمونی ازش، نمیذاره شب رو تا صبح با گریه بیدار بمونی و غمگین باشی. کسی که دوستت داشته باشه، میدونه که بحث و دعوا تو رابطه و بینِ دو نفر عادی‌ترین چیزه و بعدِ دعوا جایِ دوری و دنبالِ جایگزین رفتن، باید باهات حرف بزنه و مشکلاتو حل کنه. وقتی یکی دوستت داشته باشه، به هر قیمتی که شده تو رو کنارِ خودش نگه میداره و بقیه رو به تو ترجیح نمیده. دوست داشتنِ واقعی با یه بحث و دعوا از بین نمیره و فاصله نمی‌تونه دوست داشتنی که بینِ دو نفدر هست رو از بین ببره، بلکه اون سرِ دنیا هم که باشی، میاد و دستاتو می‌گیره و بهت میگه که هیچکس مثلِ تو براش با ارزش و دوست داشتنی نیست. دوست داشتنِ واقعی تو قلب‌ و روح‌ِ آدماست، که به این راحتی از بین نمیره و فراموش‌ نمیشه.
من کی ازدواج میکنم؟؟؟؟

سلام‌‌یک‌روز‌بعدازظهر‌ازدواج‌میکنی‌ودرسن‌۷۸‌سالگی‌تشریف‌میبری‌اون‌دنیا‌.  البته‌شوخی‌کردم‌.درستش‌اینه‌که‌شما‌اگر‌استرس‌والتهاب‌زندگیتو‌برطرف‌کنی‌‌و‌جذاب‌باشی‌۹ماه‌۲۱‌روز‌‌مزدوج‌میشی‌.چون‌فک‌کنم‌سنت‌داره‌میره‌بالا‌وفاقد‌شغل‌هم‌هستی‌.موفق‌باشی‌.

عرض‌کردم‌عاقبت‌خوبی‌نداره‌.اصلا‌نسبت‌به‌شما‌دیدگاه‌متفاوتی‌داره‌.

عزیزم من تازه پرسیدم اشتباه نگرفتید؟

نمیشه چیزی رو به زور از کسی خواست؛ نمیشه کسی رو وادار به وفاداری کرد. هیچکس نمیتونه به کسی بگه: چون من دوستت دارم پس بمون، چون من دوستت دارم خیانت نکن، چون من دوستت دارم نرو، چون من دوستت دارم با بقیه حرف نزن، چون من دوستت دارم فلان‌جا نرو، با فلانی نگرد، فلان حرفو نزن. تو هیچوقت نمی‌تونی کسی رو مجبور به کاری بکنی! آدما به اندازه‌یِ علاقه‌شون به تو، وفاداریشونو ثابت می‌کنن. حتی اگه کسی رو زندانی کنی، وقتی که نخواد بمونه، نمی‌مونه. کسی که علاقه‌ش به تو واقعی نباشه بهت خیانت می‌کنه، بهت دروغ میگه، تو رو به یکی دیگه می‌فروشه، سعی به از دست دادنت داره، وقتی ازش دلخوری، جاتو با یکی دیگه پر می‌کنه، دلتنگی اذیتش نمی‌کنه و اصلا دلتنگت نمی‌شه؛ خلاصه کسی که نمی‌خوادت، دائماً دنبالِ از دست دادن و دور شدن از توئه. ولی کسی که دوستت داشته باشه، خوب میدونه باید چه کارایی رو انجام بده و نباید چه رفتارایی داشته باشه. اون هیچوقت نمیذاره کسی فکر کنه می‌تونه لحظه‌ای جایِ تو رو بگیره یا بتونه تو رو از یادش ببره. کسی که واقعا دوستت داشته باشه، بعدِ بحث و دعواها دنبالِ بیشتر دور شدن از تو نیست. اگر واقعا براش مهم باشی، سعی می‌کنه باهات ارتباط بگیره، باهات حرف بزنه، مشکلی که بینتون پیش اومده رو حل کنه و نذاره رابطه و رفاقتتون از بین بره. کسی که دوستت داشته باشه، نمیذاره تو دلگیر بمونی ازش، نمیذاره شب رو تا صبح با گریه بیدار بمونی و غمگین باشی. کسی که دوستت داشته باشه، میدونه که بحث و دعوا تو رابطه و بینِ دو نفر عادی‌ترین چیزه و بعدِ دعوا جایِ دوری و دنبالِ جایگزین رفتن، باید باهات حرف بزنه و مشکلاتو حل کنه. وقتی یکی دوستت داشته باشه، به هر قیمتی که شده تو رو کنارِ خودش نگه میداره و بقیه رو به تو ترجیح نمیده. دوست داشتنِ واقعی با یه بحث و دعوا از بین نمیره و فاصله نمی‌تونه دوست داشتنی که بینِ دو نفدر هست رو از بین ببره، بلکه اون سرِ دنیا هم که باشی، میاد و دستاتو می‌گیره و بهت میگه که هیچکس مثلِ تو براش با ارزش و دوست داشتنی نیست. دوست داشتنِ واقعی تو قلب‌ و روح‌ِ آدماست، که به این راحتی از بین نمیره و فراموش‌ نمیشه.
عزمزمه شما حس ششم نیستی رفتی تاپیکمو دیدی اومدی اینا رو میگی من شوهرم بعضی وقتا زود از کوره درمیره ا ...

باسلام‌‌مجدد‌من‌اگه‌بخوام‌تاپیکهای‌‌هرکدوم‌از‌کاربرا‌رو‌بخونم‌باید‌برای‌هر‌پاسخ‌دو‌روز‌وقت‌بزارم‌.من‌حسمو‌گفتم‌.خدای‌نکرده‌به‌شما‌وهمسرمحترمتان‌توهینی‌نکردم‌.درپناه‌خدا‌باشید‌.عزیزم