2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ادویه و سبزی تازه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731

ب نام خدا اولی سرخ کردن سبزی ب مدت زمان بالا و چاشنی محصوص قورمه سبزی 

دومی استفاده از زعفرون و پودرها و گلاب و دارچین و دراخر چاشنی مخصوص قیمه و تمام....

تیکر دوسالگی پسرمه

قرمه سبزی و هرچی سبزی بهتر باشه وخوب تفت بخوره خوش مزه تر میشه

رازش هم اضافه کردن پیاز داغ بهش و زمان دادن برای جاافتادنه 

قیمه رو هم شاید برات عجیب بیاد ولی بهش فلفل دلمه ای اضافه کن به گوشتش دراخر وقتی میخوای خاموش کنی هم هل وگلاب و دارچین یادت نره 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
قرمه سبزی و هرچی سبزی بهتر باشه وخوب تفت بخوره خوش مزه تر میشه رازش هم اضافه کردن پیاز داغ بهش و زم ...

ممنون گلم

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
2706