2752
2734
😮‍💨😮‍💨😡😡

خب حرف بدی نزدم آه🐣

منم تازه ازدواج کرده بودم همه چی از اینترنت میپختم خییییلی هم عالی میشد جدی گفتم از اینترنت بگیر خیلی بهتر میشه تا تجربه ای

چون اینترنتی روش پخت رستورانی رو داده

امضای خودمه هرچی دلم بخواد می‌نویسم 🗿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب حرف بدی نزدم آه🐣 منم تازه ازدواج کرده بودم همه چی از اینترنت میپختم خییییلی هم عالی میشد جدی گف ...

اره زدم دیدم تو نت

خب شاید میخواستم پاک منم به این دلیل

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟

سبزی ک قبلا داشتی باید کاملا سرخ کرده باشه

پیاز نگینی خورد شده  تف میدم تا طلایی بشه و اون وقت گوشت بهش اضافه میکنیم و بعد از چند دقیقه ک گوشت تف دادیم نمک فلفل ادویه ب مقدار لازم اضافه میکنیم و آب لیمو هم خیلی کم و ی  مقدار رب، بعد از چند دقيقه آب بهش اضافه  میکنیم 

و لوبیا هم ب اندازه خورشت اضافه میکنی لوبیا از قبل آب‌پز شده باشه بهتر و لیمو عمانی هم ی ساعت قبل پخت اضافه میکنیم 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵

@هییییییییییچ   خانم محترم تاپیک هامو بخونی متوجه شو زنم با مرد که دستم تو شلوارمه،به روز عاشورا قسم به امام حسین قسم به حضرت فاطمه قسم حلالت نمیکنم

منم به همه مقدسات قسم حلالت نمی کنم بهم گفتی مریض 

باید مواظب جمله هایی که می نویسی باشی 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
منم به همه مقدسات قسم حلالت نمی کنم بهم گفتی مریض  باید مواظب جمله هایی که می نویسی باشی

گلم حلال کن ببخشید بزرگی کن توروخدا حلالم کن

من کیست pcoدارم میترسم نازا بشم عصاب نمونده برام توروخدا حلال کن حلال نکنی یه و.قع خدا بهم بچه نمی‌ده😭

گلم حلال کن ببخشید بزرگی کن توروخدا حلالم کن من کیست pcoدارم میترسم نازا بشم عصاب نمونده برام توروخ ...

@هییییییییییچ    

2706