2737
2734
عنوان

بیاین اسمتون رو بدین برای نماز شبم ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 93 پست

لطفاواسه

@ماهلیناممممممم    بارداری دوم شن ب زودی زود

@farnzi   مادربشن ب زودی زود

@_درنا_   مادربشن ب زودی زود

@sara_99k   معجزه بشه واسه بیماری نادر ب نام استیل برادرشون امیرعلی خدا شفای خیربشون بده و زودترخوب خوب شن الهی آمین

@iasara   مادربشن ب زودی زود

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
لطفاواسه @نون_بربریییی   رسیدن ب خواسته قلبی شون ث وح بهم برسن توهمین امسالی و خوشبختی کامل ...

ممنونم عزیزدلم لطف کردی دعای توسل خوندم به یاد همتون بودم به شرط لیاقت ❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای دوستای گلم دعا کن  @نون_بربریییی   انشالله به عشقشون برسن  @sssui   ...

ممنونم مریم جون ایشالا به آرامش روحی و جسمی برسی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ممنونم عزیزدلم لطف کردی دعای توسل خوندم به یاد همتون بودم به شرط لیاقت ❤️

دنیادنیا تشکرازت**الهی که ب واسطه ۱۴معصوم حاجت روابشی الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731

خیلی خیلی خیلی به دعاهاتون نیاز دارم:)

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
دنیادنیا تشکرازت**الهی که ب واسطه ۱۴معصوم حاجت روابشی الهی آمین

❤️😍قربونت برم ممنونم

هی خدا اونقدر استرس دارمم

میترسم یه موقع تعلیق بشم نتونم تاپیک بزنم برا بقیه😭 از ترسم تو تاپیکا چیزی نمیگم 

توروخدااااا برای مثبت شدن انتقالم دعا کنین باردارشم صحیح و سالم بغل بگیرم دوروز دیگه انتقال جنین دارم 

ارامش

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740
@برای حاجت دل  @zizigoolootabeta     @شیداr   سلامتیشون به دست بیارن @ص ...

ممنونم 🌸

به نیت حاجت رواییتون 🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔

التماس دعا

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2706