2733
2734
عنوان

بیاین اسمتون رو بدین برای نماز شبم ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 93 پست
سلام آجی تورو خدا برا آرامش دلم دعا کن از دعاهات زیاد نتیجه دیدم استرس زیاد دارم ومیترسم همش به اتفا ...

سلام خوبین شما!! چیزی شده باز!!چرااخه فکرای منفی میکنین!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
سلام خوبین شما!! چیزی شده باز!!چرااخه فکرای منفی میکنین!!

دردت بجونم نه اما یه فکرای بدی میاد سرم همش استرس دارم..🥺😭 میترسم افسردگی بارداریم گرفتم متاسفانه تورو خدا آبجی برام دعا کن بخاطر این طفل معصوم توی شکمم..

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دردت بجونم نه اما یه فکرای بدی میاد سرم همش استرس دارم..🥺😭 میترسم افسردگی بارداریم گرفتم متاسفانه ...

سلامت باشیدچ حرفیه،،خداروشکرکه چیزی خاص نیست،،احتمالا بخاطر تنش هایی که تواین مدت دچارش شده بودین این افکارمنفی میان ب ذهن تون،،اصلا وابدا شاخه وبرگ ب افکارتون ندین که ب هیچ عنوان توصیه نمیشه،،سعی کنین صدای ارامش بخش گوش بدین بزارین توخونه حالا رواسپیکرهم باشه بدنیست مثل صدای دریا یا صدای ابشار،، چشم حتما دعاتون میکنم انشاءالله بچه تون سالم وصالح بدنیابیادو پررزق وروزی باشه زندگی تون همیشه الهی آمین**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
سلامت باشیدچ حرفیه،،خداروشکرکه چیزی خاص نیست،،احتمالا بخاطر تنش هایی که تواین مدت دچارش شده بودین ای ...

ممنونم آبجی اره استرس بیش از اندازه دارم متاسفانه یه فکر میاد تو ذهنم اینقد در موردش فکر میکنم بقول تو شاخ و برگ بهش میدم میشه بزرگترین ترسم و حال و زندگیمو بهم میزنه مثلا میگم نکنه اون آقا دوباره زنگ بزنه نکنه ازم مدرک داشته باشه نکنه اینجوری بشه نکنه.....😭😭 تومیگی چکار کنم چطوری فکرای بیخود نکنم و خودمو عذاب ندم؟خیلی دوس دارم بیخال باشم نمیشه😭😭😭

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..