2733
2739

چن روز نیومدم نی نی سایت چی شده؟؟

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا من خیلی ارور۱۴۰۳ میزنه برای شماهم؟

برای من درست نشده یعنی تعلیق شدم؟من که اصلا توتایپیک ها حرف نمیزنم چرا؟؟

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
برای من درست نشده یعنی تعلیق شدم؟من که اصلا توتایپیک ها حرف نمیزنم چرا؟؟

سلام

اگر تعلیق شده بودین که نمی تونستین نظر بدین.

آره در طول روز بعضی وقت ها خطای ۴۰۳ میده.

وارد تالارهای نی نی سایت هم که کلا نمیشه شد خطای ۴۰۴ میده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
برا من خیلی ارور۱۴۰۳ میزنه برای شماهم؟

سلام

آره در طول روز به منم بعضی وقت ها خطای ۴۰۳ میده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام آره در طول روز به منم بعضی وقت ها خطای ۴۰۳ میده.

🙃🍭مرسی

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2740
🙃🍭مرسی

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

تاپیک هایی که در مورد سایت سوال دارین:

دسته بندی ⬅️ متفرقه

تالار ⬅️ راهنمای فعالیت در نی نی سایت

باعث میشه تاپیکتون بهتر دیده بشه و هم جواب داده بشه.