2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینا که معنی عشق نمیده!  بیشتر بهش میخوره از زنش بترسه طرف...

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731

اره .

عاشق واقعی فقط .

کمه . اما وجود داره ‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بعده دوسال ک همینه انشالله تا تهش بمونه 

البته رفتار زن خیلییییی مهمه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740

بله بله 

زن کافیه چندسال اول زندگیو سختی بکشه تا از همسرش ی مرد بسازه،اونوقت دیگ تا آخر زندگیش،این مرد میشه همونی ک همیشع میخواست.اما شرطش چیه؟صبر،تحمل سختی و توکل 

مرد اگر تربیتش درست باشه راه برای زن هموار تره اما اگه تربیتش بد باشه مشکلاتی پیش میاد،اما اگ زنش ب بلوغ فکری رسیده باشه،زنانگی کنه سیاست داشته باشه و صبور و متحمل باشه بازهم اون مرد تبدیل میشه ب همون مردی ک همیشه میخواست،تا آخر عمر:)

هیچ کسی تا اخر یه جور نیست

بلکه عشق با مراقبت و احترام موندگار میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.