2752
2734
عنوان

خدایاشکرت باورم نمیشه از خوشحالی دستام میلرزه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5480 بازدید | 187 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشاالله عزیزم باورت میشه نمیتومم تایپ کنم دستام میلرزه😭😭😭😭 مامانم از خوشحالی گریه میکرد هیچوقت ...

منم دیروز واسه خاهرم سایت رو چک کردم وقتی دیدم قبول شد گریه  کردم 😄😄😄اما خودش ریلکس بود

امیدوارم منم تابستون تاپیک بزنم بگم قبول شدم پزشکی اشکم از خوشحالی بند نمیاد : )🤍

انشاالله عزیزم توکلت فقط بخداباشه و ب کساییکه ناامیدت میکنن اصلا اهمیت نده❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
هیچ حس شیشمی بهت درست نگفت عزیزم؟

ن عزیزم همشون گفتن قبول نمیشی،بعضیاام دعوا میکردن باهام چرا نمیخوای با واقعیت روبروشی😂❤

مبارکت باشه ولی تو مصاحبه هم خیلی تلاشت رو بکن منم سال گذشته مرحله اول قبول شدم ولی تو مصاحبه خیلی ...

مرسی عزیزم بله انشاالله من تلاشمو میکنم و خداهمینطور ک هواداشته تاحالا همراهم هست❤

منم نگران مصاحبه ام چون۶۰درصد مصاحبس،دعاکنید قبولشم خونوادم خیلی خوشحال میشن😭

تاحالا بدون هیچ سهمیه و امتیازی اومدم و با کساییکه امتیاز دارن رقابت کردم انشاالله خداهمراهمه😭

حالا که داری معلم میشی به سلامتی بدون که دیگه هیچ وقت درباره مسایل زندگی و اینده ات از یه حس ششمی سو ...

بله عزیزم درس عبرت شد،فقط توکل باید کرد بخدا

دعاکن مصاحبه هم قبولشم❤فعلا۴۰درصد راهو رفتم

الهی شکر تبریک میگم🌸 شادیت پایدار عزیزم💚

ممنون واقعا دعای خوبی بود،چون اگ خدایی نکرده مصاحبه قبول نشم این شادی ب دردم نمیخوره و هیچ ارزشی نداره❤

دعاکنید واسم خواهش میکنم❤

ینی میگی حس ۶  حرفاشون باور نکنیم

ن اصلا،ببین حتی رنگ لباسم و سنمو ماه تولدمو درست میگفتن چندتاشون ولی قبولیمو هیچکس نگف قبول میشم فقط میگفتن قبول نمیشی و امیدم بخدا بود فقط میگفتم من انقدر زحمت کشیدم مگ میشه خدا تنهام بزاره

منم دیروز واسه خاهرم سایت رو چک کردم وقتی دیدم قبول شد گریه  کردم 😄😄😄اما خودش ریلکس بود

مبارکش باشه انشاالله قبولی نهاییش😍😂

ن من ب هیچکس نگفته بودم نتایج اومده یهو عین جنزده ها پریدم تو پذیرایی همه ترسیده بودن بعد ک گفتم قبول شدم مامانم گریه کرد خیلی حسه خوبیه،انشاالله قبول نهایی بشیم وگرن این ب دردنمیخوره

ممنون واقعا دعای خوبی بود،چون اگ خدایی نکرده مصاحبه قبول نشم این شادی ب دردم نمیخوره و هیچ ارزشی ندا ...

الهی بحق رسول الله دوباره بیای و خبر خوش بدی🤲

به نیت قبولی شما توی مصاحبه سوره قدر و صلوات فرستادم 🌺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الهی بحق رسول الله دوباره بیای و خبر خوش بدی🤲 به نیت قبولی شما توی مصاحبه سوره قدر و صلوات فرستادم ...

خیلی ممنون انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😍❤

خیلی ممنون انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😍❤

ممنون گلم💗

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706