2733
2734
عنوان

خدایاشکرت باورم نمیشه از خوشحالی دستام میلرزه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5472 بازدید | 187 پست
فدات بشم مرسی از کمکت  من چند ساله که زاهدانم شما کدوم شهری؟ راستی منابع آزمون تغییر نمیکنه؟ ...

تهرانم،ن تازه تغییر کرده همونه، منابع شاید یکی اضافه بشه ولی کم ن😅

یکماه دیگ تکلیف مصاحبم روشن میشه بعدش انشاالله اگ خدا خواست و قبول شدم قول میدم تاروز مصاحبت همراهت باشم و توام ب آرزوت برسی❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی رها جان 

به نظرت من کجا آزمون بدم بهتره؟؟؟

«غیر بومی زاهدان» که مرکز استانه و نیرو زیاد می‌گیره؟ (ظرفیت دو برابر نیشابور)

یا «بومی شهرستان نیشابور» که با ضریب۱/۴ سهمیه رو حساب میکنه؟

2731
راستی رها جان  به نظرت من کجا آزمون بدم بهتره؟؟؟ «غیر بومی زاهدان» که مرکز استانه و نیرو ز ...

قطعا بومی،شهرایی ک زیاد نیرو میخوان ب همون نسبت شرکت کننده هاام زیادن،ولی بومی خیلی کمکت میکنه

قطعا بومی،شهرایی ک زیاد نیرو میخوان ب همون نسبت شرکت کننده هاام زیادن،ولی بومی خیلی کمکت میکنه

راستش منو همسرم ساکن زاهدانیم ، خونمون و شغل همسرم اینجاست

اما تمام فامیل هامون و زندگی قبلمون نیشابور بوده

اگه من نیشابور رو انتخاب کنم حتما باید روز آزمون توی خود شهر نیشابور بشینم آزمون بدم؟ نمیشه از همینجا یعنی زاهدان برای نیشابور آزمون بدم؟

یه ترس دیگه ام دارم اینه که من زیاد با حجاب نیستم میترسم تو نیشابور از منزل پدری و همسایه ها تحقیق کنن و مصاحبه رد بشم....

به نظرت اگه نیشابور آزمون بدم, تحقیقات محلی رو میان شهر و خونه ی خودم زاهدان انجام بدن؟

راستش منو همسرم ساکن زاهدانیم ، خونمون و شغل همسرم اینجاست اما تمام فامیل هامون و زندگی قبلمون نیشا ...

شهری ک هستی میان تحقیق،ی مدت باحجاب تو محلتون باش از الان شروع کن

درمورد مکان آزمونتم جاییکه الان هستی آزمون میدی،برای مصاحبه میری محل انتخابیت