2752
2734
عنوان

خدایاشکرت باورم نمیشه از خوشحالی دستام میلرزه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5465 بازدید | 187 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله عزیزم باورت میشه نمیتومم تایپ کنم دستام میلرزه😭😭😭😭 مامانم از خوشحالی گریه میکرد هیچوقت ...

منم دیروز واسه خاهرم سایت رو چک کردم وقتی دیدم قبول شد گریه  کردم 😄😄😄اما خودش ریلکس بود

2731
امیدوارم منم تابستون تاپیک بزنم بگم قبول شدم پزشکی اشکم از خوشحالی بند نمیاد : )🤍

انشاالله عزیزم توکلت فقط بخداباشه و ب کساییکه ناامیدت میکنن اصلا اهمیت نده❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
هیچ حس شیشمی بهت درست نگفت عزیزم؟

ن عزیزم همشون گفتن قبول نمیشی،بعضیاام دعوا میکردن باهام چرا نمیخوای با واقعیت روبروشی😂❤

مبارکت باشه ولی تو مصاحبه هم خیلی تلاشت رو بکن منم سال گذشته مرحله اول قبول شدم ولی تو مصاحبه خیلی ...

مرسی عزیزم بله انشاالله من تلاشمو میکنم و خداهمینطور ک هواداشته تاحالا همراهم هست❤

منم نگران مصاحبه ام چون۶۰درصد مصاحبس،دعاکنید قبولشم خونوادم خیلی خوشحال میشن😭

تاحالا بدون هیچ سهمیه و امتیازی اومدم و با کساییکه امتیاز دارن رقابت کردم انشاالله خداهمراهمه😭

حالا که داری معلم میشی به سلامتی بدون که دیگه هیچ وقت درباره مسایل زندگی و اینده ات از یه حس ششمی سو ...

بله عزیزم درس عبرت شد،فقط توکل باید کرد بخدا

دعاکن مصاحبه هم قبولشم❤فعلا۴۰درصد راهو رفتم

الهی شکر تبریک میگم🌸 شادیت پایدار عزیزم💚

ممنون واقعا دعای خوبی بود،چون اگ خدایی نکرده مصاحبه قبول نشم این شادی ب دردم نمیخوره و هیچ ارزشی نداره❤

دعاکنید واسم خواهش میکنم❤

ینی میگی حس ۶  حرفاشون باور نکنیم

ن اصلا،ببین حتی رنگ لباسم و سنمو ماه تولدمو درست میگفتن چندتاشون ولی قبولیمو هیچکس نگف قبول میشم فقط میگفتن قبول نمیشی و امیدم بخدا بود فقط میگفتم من انقدر زحمت کشیدم مگ میشه خدا تنهام بزاره

منم دیروز واسه خاهرم سایت رو چک کردم وقتی دیدم قبول شد گریه  کردم 😄😄😄اما خودش ریلکس بود

مبارکش باشه انشاالله قبولی نهاییش😍😂

ن من ب هیچکس نگفته بودم نتایج اومده یهو عین جنزده ها پریدم تو پذیرایی همه ترسیده بودن بعد ک گفتم قبول شدم مامانم گریه کرد خیلی حسه خوبیه،انشاالله قبول نهایی بشیم وگرن این ب دردنمیخوره

ممنون واقعا دعای خوبی بود،چون اگ خدایی نکرده مصاحبه قبول نشم این شادی ب دردم نمیخوره و هیچ ارزشی ندا ...

الهی بحق رسول الله دوباره بیای و خبر خوش بدی🤲

به نیت قبولی شما توی مصاحبه سوره قدر و صلوات فرستادم 🌺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الهی بحق رسول الله دوباره بیای و خبر خوش بدی🤲 به نیت قبولی شما توی مصاحبه سوره قدر و صلوات فرستادم ...

خیلی ممنون انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😍❤

خیلی ممنون انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😍❤

ممنون گلم💗

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706